Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč) |
Delegat: | Tošeski Boris |
Št. gledalcev: | 1 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 2 : 0 | Koper |
Z |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | ||
Domžale | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | ||
Domžale | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
Domžale | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 |
23/24 | 20.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 28.02.2024, ob 13.00 | Domžale | - | Brinje Grosuplje | 2:1 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 21.08.2023, ob 17.30 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 25.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 03.05.2023, ob 15.30 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 0:4 | (0:1) |
22/23 | 12.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.10.2022, ob 14.00 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:0 | (3:0) |
21/22 | 19.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 01.04.2022, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 6.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 11.09.2021, ob 11.30 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 4.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 09.09.2020, ob 16.30 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 0:3 | (0:2) |
4. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 4 : 0 | Mura |
Gorica | 1 : 1 | A2S Celje |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Maribor |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Aluminij |
Brinje Grosuplje | 0 : 3 | Domžale |
Drava Ptuj | 0 : 2 | Bravo Mastercard |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |