Sodniki: | Bezjak Blaž (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč) |
Delegat: | Majcen Domen |
Št. gledalcev: | 1 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 3 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
Z |
Bravo Mastercard | 2 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Koper |
P |
Mura | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 10 | 2 | 2 | 6 | 21 | ||
ND Ilirija | 10 | 6 | 2 | 2 | 28 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 |
23/24 | 15.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.11.2023, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:7 | (3:2) |
22/23 | 16.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2023, ob 14.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:0 | (0:0) |
22/23 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2022, ob 14.00 | Mura | - | ND Ilirija | 2:5 | (2:4) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.04.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 25.09.2021, ob 15.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 23.08.2020, ob 17.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 01.12.2019, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.08.2019, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 2:4 | (1:2) |
18/19 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2019, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 5:4 | (0:2) |
18/19 | 10.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 13.10.2018, ob 15.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 2 | Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Maribor | 5 : 0 | Gorica |
Koper | 3 : 2 | Drava Ptuj |
Bravo Mastercard | 0 : 2 | Brinje Grosuplje |
Mura | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
A2S Celje | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |