Sodniki: | Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Goričan Vojko |
Št. gledalcev: | 100 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
Z |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 0 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 13 | 5 | 4 | 4 | 21 | ||
Bravo | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | ||
Bravo | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | ||
Bravo | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 |
23/24 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 22.11.2023, ob 14.00 | Bravo Mastercard | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 02.04.2023, ob 11.00 | Bravo Mastercard | - | ND Ilirija | 2:3 | (0:2) |
22/23 | 6.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 03.09.2022, ob 13.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 17.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 05.03.2022, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.08.2021, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.09.2020, ob 12.00 | Bravo Mastercard | - | ND Ilirija | 1:2 | (0:1) |
19/20 | 12.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.11.2019, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 31.03.2019, ob 10.00 | Bravo Publikum | - | ND Ilirija | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.11.2018, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 2:3 | (0:2) |
14/15 | 17.krog | Ljubljana, Ilirija, 26.11.2014, ob 14.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:2) | |
14/15 | 2.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.08.2014, ob 17.30 | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:0) | |
13/14 | 25.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:1) | |
13/14 | 10.krog | Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna, 05.10.2013, ob 15.30 | - | Bravo | 5:4 | (2:1) |
12. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Maribor | 3 : 0 | Triglav Kranj |
Aluminij | 0 : 0 | VOC Celje |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Mura |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Krško |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Gorica | 1 : 3 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |