Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 50 |
TKK Tolmin | |||
---|---|---|---|
Z |
TKK Tolmin | 3 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Elta Izola | 0 : 1 | TKK Tolmin |
N |
TKK Tolmin | 5 : 5 | Sava Kranj |
Z |
Postojna | 0 : 3 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 2 : 0 | Brda |
Sava Kranj | |||
---|---|---|---|
N |
Brda | 2 : 2 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 1 : 3 | Slovan |
N |
TKK Tolmin | 5 : 5 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
P |
Tinex Šenčur | 7 : 2 | Sava Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Tolmin | 13 | 5 | 5 | 3 | 35 | ||
NK Sava Kranj | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Tolmin | 7 | 2 | 4 | 1 | 19 | ||
NK Sava Kranj | 7 | 1 | 4 | 2 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Tolmin | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | ||
NK Sava Kranj | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 |
22/23 | 25.krog | Kranj, Športni center Stražišče, 20.05.2023, ob 17.30 | Sava Kranj | - | NK Tolmin | 0:6 | (0:2) |
22/23 | 12.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 29.10.2022, ob 15.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 6:0 | (3:0) |
21/22 | 24.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 14.05.2022, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 5:5 | (1:4) |
21/22 | 11.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 23.10.2021, ob 15.00 | Sava Kranj | - | NK Tolmin | 3:2 | (2:1) |
20/21 | 19.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 05.06.2021, ob 17.00 | Sava Kranj | - | NK Tolmin | 2:4 | (1:1) |
20/21 | 12.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 01.05.2021, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 07.09.2019, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Sava Kranj | 2:2 | (1:1) |
13/14 | 25.krog | Kranj, ŠP Stražišče, 31.05.2014, ob 18.00 | - | NK Tolmin | 2:3 | (0:2) | |
13/14 | 12.krog | Tolmin, Brajda, 09.11.2013, ob 14.00 | - | NK Sava Kranj | 1:1 | (1:0) | |
09/10 | 22.krog | Kranj, ŠP Stražišče, 09.05.2010, ob 17.00 | - | NK Tolmin | 0:0 | (0:0) | |
09/10 | 9.krog | Tolmin, brajda, 10.10.2009, ob 15.30 | - | NK Sava Kranj | 4:0 | (1:0) | |
08/09 | 22.krog | Tolmin, Na Brajdi, 02.05.2009, ob 17.00 | - | NK Sava Kranj | 0:1 | (0:0) | |
08/09 | 9.krog | STRAŽIŠČE, ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE, 04.10.2008, ob 16.00 | - | NK Tolmin | 2:1 | (1:1) |
24. krog | ||
---|---|---|
Arol Škofja Loka | 1 : 1 | Brda |
Slovan | 20 : 4 | Postojna |
TKK Tolmin | 5 : 5 | Sava Kranj |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Elta Izola |
Tinex Šenčur | 1 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Eksist Žiri | 0 : 0 | Šobec Lesce |
Fama Vipava | 1 : 0 | Adria |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 65 | |
2 | Tinex Šenčur | 26 | 57 | |
3 | Fama Vipava | 26 | 52 | |
4 | TKK Tolmin | 26 | 51 | |
5 | Elta Izola | 26 | 47 | |
6 | Šobec Lesce | 26 | 39 | |
7 | Slovan | 26 | 36 | |
8 | Sava Kranj | 26 | 31 | |
9 | Arol Škofja Loka | 26 | 31 | |
10 | Adria | 26 | 27 | |
11 | Eksist Žiri | 26 | 25 | |
12 | Brda | 26 | 22 | |
13 | Svoboda Ljubljana | 26 | 16 | |
14 | Postojna | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Samo Kokalj | 30 |
2. | Grega Debenjak | 23 |
3. | Kristian Dakič | 12 |
Rok Mlakar | 12 | |
Miha Kopatin | 12 | |
Romario Cekaj | 12 | |
7. | Matej Čož | 11 |
Milan Đajič | 11 | |
9. | Tilen Leban | 10 |
Ladislav Stanko | 10 | |
Jaka Krajc | 10 | |
Bine Kavčič | 10 | |
Matej Žižmond | 10 | |
Kevin Tomšič | 10 | |
Anej Kmetič | 10 | |
16. | Tjaš Šifrar | 9 |
Luka Hvasti | 9 | |
18. | Blaž Poljanec | 8 |
Alen Keranović | 8 | |
Fabio Barbosa Falcao | 8 |