Sodniki: | Jazbec Žan (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč) |
Delegat: | Bohinc Matjaž |
Št. gledalcev: | 60 |
Žiri | |||
---|---|---|---|
Z |
Žiri | 2 : 1 | Šobec Lesce |
Z |
Zagorje | 0 : 4 | Žiri |
Z |
Žiri | 1 : 0 | TKK Tolmin |
Z |
Adria | 2 : 5 | Žiri |
Z |
Žiri | 2 : 0 | Sava Kranj |
TKK Tolmin | |||
---|---|---|---|
Z |
TKK Tolmin | 2 : 0 | Adria |
Z |
Sava Kranj | 2 : 4 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 5 : 1 | Arol Škofja Loka |
P |
Žiri | 1 : 0 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 6 : 0 | Šobec Lesce |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Žiri | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | ||
NK Tolmin | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Žiri | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | ||
NK Tolmin | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Žiri | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
NK Tolmin | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 |
22/23 | 24.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 13.05.2023, ob 17.30 | TKK Tolmin | - | NK Žiri | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 11.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 08.11.2022, ob 15.00 | Eksist Žiri | - | NK Tolmin | 1:3 | (0:0) |
21/22 | 17.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 26.03.2022, ob 15.00 | TKK Tolmin | - | NK Žiri | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 04.09.2021, ob 17.00 | Eksist Žiri | - | NK Tolmin | 2:4 | (1:1) |
20/21 | 17.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 29.05.2021, ob 17.00 | Žiri | - | NK Tolmin | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 05.09.2020, ob 16.00 | Žiri | - | NK Tolmin | 0:2 | (0:0) |
19/20 | 11.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 26.10.2019, ob 15.00 | TKK Tolmin | - | NK Žiri | 3:0 | (2:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Postojna | 3 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Arol Škofja Loka | 1 : 1 | Adria |
Žiri | 1 : 0 | TKK Tolmin |
Šobec Lesce | 2 : 2 | Zagorje |
Tinex Šenčur | 1 : 2 | Elta Izola |
Fama Vipava | 0 : 1 | Ilirija 1911 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 | 19 | 52 | |
2 | Elta Izola | 19 | 42 | |
3 | Tinex Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Brinje Grosuplje | 19 | 33 | |
5 | Fama Vipava | 19 | 29 | |
6 | Postojna | 19 | 25 | |
7 | Svoboda Ljubljana | 19 | 22 | |
8 | TKK Tolmin | 19 | 35 | |
9 | Žiri | 19 | 26 | |
10 | Adria | 19 | 24 | |
11 | Sava Kranj | 19 | 23 | |
12 | Arol Škofja Loka | 19 | 17 | |
13 | Šobec Lesce | 19 | 11 | |
14 | Zagorje | 19 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dejan Djermanović | 16 |
2. | Aleksandar Đokić | 13 |
3. | Ladislav Stanko | 12 |
Matej Žižmond | 12 | |
5. | Milan Đajič | 11 |
Grega Debenjak | 11 | |
7. | Tomaž Rodica | 10 |
Samo Kokalj | 10 | |
Jaka Štromajer | 10 | |
10. | Goran Trivunović | 9 |
11. | Izidor Erazem Kamšek | 8 |
Ermin Čamdžić | 8 | |
Lan Piskule | 8 | |
Armin Pašić | 8 | |
15. | Kristjan Sredojević | 7 |
Al Mahič | 7 | |
17. | Bine Kavčič | 6 |
Jan Koblar | 6 | |
Nermin Beganović | 6 | |
Boštjan Frelih | 6 |