Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč) |
Delegat: | Petrovič Novica |
Št. gledalcev: | 150 |
Žiri | |||
---|---|---|---|
Z |
Arne Tabor 69 | 2 : 4 | Žiri |
Z |
Kočevje | 0 : 2 | Žiri |
Z |
Žiri | 2 : 0 | Fama Vipava |
P |
TKK Tolmin | 3 : 0 | Žiri |
N |
Žiri | 0 : 0 | Elta Izola |
Tinex Šenčur | |||
---|---|---|---|
P |
TKK Tolmin | 1 : 0 | Tinex Šenčur |
P |
Elta Izola | 2 : 0 | Tinex Šenčur |
Z |
Tinex Šenčur | 1 : 0 | Sava Kranj |
Z |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Tinex Šenčur | 1 : 1 | Ilirija 1911 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Žiri | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 | ||
ŠD Šenčur | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Žiri | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | ||
ŠD Šenčur | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Žiri | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
ŠD Šenčur | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 |
23/24 | 14.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 18.11.2023, ob 13.00 | Eksist Žiri | - | ŠD Šenčur | 0:2 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 11.08.2023, ob 18.00 | Eltron Šenčur | - | NK Žiri | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 22.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 29.04.2023, ob 17.00 | Tinex Šenčur | - | NK Žiri | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 9.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 08.10.2022, ob 15.30 | Eksist Žiri | - | ŠD Šenčur | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 15.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 12.03.2022, ob 15.00 | Tinex Šenčur | - | NK Žiri | 4:1 | (1:1) |
21/22 | 2.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 21.08.2021, ob 17.00 | Eksist Žiri | - | ŠD Šenčur | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 1.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 15.08.2020, ob 17.00 | Žiri | - | ŠD Šenčur | 2:4 | (2:1) |
19/20 | 6.krog | Žiri, Stadion Polje Žiri, 21.09.2019, ob 16.30 | Žiri | - | ŠD Šenčur | 2:3 | (0:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Kočevje | 0 : 4 | Sava Kranj |
Arne Tabor 69 | 3 : 4 | Svoboda Ljubljana |
Bled Hirter | 1 : 1 | Ilirija 1911 |
Žiri | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
Adria | 0 : 1 | Primorje |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | TKK Tolmin |
Fama Vipava | 1 : 1 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |