Sodniki: | Matoša Martin (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč) |
Delegat: | Kogej Milan |
Št. gledalcev: | 200 |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
Vitanest Bilje | 2 : 1 | Fužinar Vzajemci |
Z |
Brežice 1919 Terme Čatež | 0 : 2 | Vitanest Bilje |
Z |
Krško | 0 : 1 | Vitanest Bilje |
N |
Vitanest Bilje | 0 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Vitanest Bilje |
Fužinar Vzajemci | |||
---|---|---|---|
P |
Vitanest Bilje | 2 : 1 | Fužinar Vzajemci |
N |
Fužinar Vzajemci | 1 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Fužinar Vzajemci |
Z |
Fužinar Vzajemci | 3 : 2 | Primorje |
P |
Drava Ptuj | 2 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 11 | 4 | 2 | 5 | 23 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 |
23/24 | 18.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 18.11.2023, ob 18.00 | Fužinar Ravne | - | Vitanest Bilje | 3:1 | (2:0) |
23/24 | 3.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 24.10.2023, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 5:1 | (3:0) |
22/23 | 17.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 20.11.2022, ob 13.30 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 2.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.08.2022, ob 17.30 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 5:2 | (3:0) |
21/22 | 30.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 20.05.2022, ob 17.00 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 15.krog | Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 06.11.2021, ob 14.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 3:4 | (0:4) |
20/21 | 8.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 19.09.2020, ob 16.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 5:0 | (2:0) |
19/20 | 17.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.11.2019, ob 14.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 03.08.2019, ob 17.30 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 20.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 23.03.2019, ob 15.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 5.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 02.09.2018, ob 16.30 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:0 | (0:0) |
30. krog | ||
---|---|---|
Vitanest Bilje | 2 : 1 | Fužinar Vzajemci |
Roltek Dob | 2 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
Primorje | 1 : 2 | Krka |
Nafta 1903 | 6 : 0 | Jadran Dekani |
Krško | 2 : 1 | Brežice 1919 Terme Čatež |
Drava Ptuj | 1 : 3 | Rogaška |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija 1911 |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Gorica | 30 | 72 | |
2 | Triglav Kranj | 30 | 62 | |
3 | Rogaška | 30 | 51 | |
4 | Krka | 30 | 51 | |
5 | Rudar Velenje | 30 | 49 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 47 | |
7 | Vitanest Bilje | 30 | 45 | |
8 | Primorje | 30 | 41 | |
9 | Roltek Dob | 30 | 39 | |
10 | Ilirija 1911 | 30 | 38 | |
11 | Fužinar Vzajemci | 30 | 37 | |
12 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 35 | |
13 | Jadran Dekani | 30 | 31 | |
14 | Krško | 30 | 26 | |
15 | Drava Ptuj | 30 | 20 | |
16 | Brežice 1919 Terme Čatež | 30 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tin Matić | 21 |
2. | Brian Sousa Saramago | 17 |
3. | Josip Majić | 15 |
4. | Vedran Vinko | 14 |
5. | Alen Krajnc | 13 |
Žan Leban | 13 | |
7. | Etien Velikonja | 12 |
8. | Dejan Djermanović | 11 |
Nermin Haljeta | 11 | |
Nejc Gradišar | 11 | |
11. | Rene Šolaja | 10 |
Jakob Kodermac | 10 | |
13. | Jošt Pišek | 9 |
Gašper Jovan | 9 | |
Stefan Stevanović | 9 | |
Erik Csaba Burai | 9 | |
Jakov Katuša | 9 | |
18. | Andrej Pavlović | 8 |
Luka Marič | 8 | |
Žan Vipotnik | 8 |