Sodniki: | Šabanagić Denis (glavni sodnik), Kolenc Leon (1. pomoč), Todorović Nedeljko (2. pomoč) |
Delegat: | Drvarič Marjan |
Št. gledalcev: | 150 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
P |
Roltek Dob | 2 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Nafta 1903 |
P |
Jadran Dekani | 4 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krško |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 1 | Rogaška |
Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Gorica |
Z |
Gorica | 2 : 1 | Primorje |
N |
Drava Ptuj | 2 : 2 | Gorica |
Z |
Gorica | 2 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Nafta 1903 | 2 : 3 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | ||
Gorica | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | ||
Gorica | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Beltinci | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
Gorica | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 |
23/24 | 14.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.10.2023, ob 12.45 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Gorica | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 24.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 09.04.2022, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Gorica | 0:4 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.09.2021, ob 19.00 | Gorica | - | ND Beltinci | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 16.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 02.11.2019, ob 14.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Gorica | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.07.2019, ob 17.30 | Gorica | - | ND Beltinci | 4:1 | (0:1) |
24. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 4 : 1 | Fužinar Vzajemci |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 4 | Gorica |
Rogaška | 1 : 2 | Krka |
Krško | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Drava Ptuj | 0 : 1 | Vitanest Bilje |
Roltek Dob | 2 : 0 | Brežice 1919 Terme Čatež |
Primorje | 0 : 1 | Triglav Kranj |
Jadran Dekani | 1 : 1 | Ilirija 1911 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Gorica | 30 | 72 | |
2 | Triglav Kranj | 30 | 62 | |
3 | Rogaška | 30 | 51 | |
4 | Krka | 30 | 51 | |
5 | Rudar Velenje | 30 | 49 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 47 | |
7 | Vitanest Bilje | 30 | 45 | |
8 | Primorje | 30 | 41 | |
9 | Roltek Dob | 30 | 39 | |
10 | Ilirija 1911 | 30 | 38 | |
11 | Fužinar Vzajemci | 30 | 37 | |
12 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 35 | |
13 | Jadran Dekani | 30 | 31 | |
14 | Krško | 30 | 26 | |
15 | Drava Ptuj | 30 | 20 | |
16 | Brežice 1919 Terme Čatež | 30 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tin Matić | 21 |
2. | Brian Sousa Saramago | 17 |
3. | Josip Majić | 15 |
4. | Vedran Vinko | 14 |
5. | Alen Krajnc | 13 |
Žan Leban | 13 | |
7. | Etien Velikonja | 12 |
8. | Dejan Djermanović | 11 |
Nermin Haljeta | 11 | |
Nejc Gradišar | 11 | |
11. | Rene Šolaja | 10 |
Jakob Kodermac | 10 | |
13. | Jošt Pišek | 9 |
Gašper Jovan | 9 | |
Stefan Stevanović | 9 | |
Erik Csaba Burai | 9 | |
Jakov Katuša | 9 | |
18. | Andrej Pavlović | 8 |
Luka Marič | 8 | |
Žan Vipotnik | 8 |