Sodniki: | Šepec Anže (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč) |
Delegat: | Bohinc Matjaž |
Št. gledalcev: | 75 |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | ||
Mura | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | ||
Mura | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | ||
Mura | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 |
23/24 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 20.10.2023, ob 18.00 | Koper | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 22.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 15.30 | Mura | - | Koper | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 09.10.2022, ob 16.30 | Koper | - | Mura | 3:1 | (1:0) |
21/22 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 05.03.2022, ob 15.00 | Koper | - | Mura | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 4.krog | Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci, 22.08.2021, ob 17.00 | Mura | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
20/21 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 15.00 | Mura | - | Koper | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 28.09.2019, ob 17.00 | Koper | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 13.00 | Koper | - | Mura | 3:0 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.08.2017, ob 17.30 | Mura | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 0 | Maribor |
Bravo Mastercard | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Nova KBM Aluminij |
Koper | 2 : 2 | Mura |
Krka | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Radomlje | 0 : 0 | A2S Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |