Sodniki: | Veselič Samo (glavni sodnik), Dedić Elmedin (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Vučko Darko |
Št. gledalcev: | 50 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | ||
Krka | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Krka | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | ||
Krka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
23/24 | 21.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 11.03.2024, ob 15.00 | Krka | - | Mura | 0:3 | (0:2) |
23/24 | 6.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 26.08.2023, ob 11.00 | Mura | - | Krka | 4:2 | (3:0) |
22/23 | 14.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 06.11.2022, ob 13.30 | Krka | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 07.08.2022, ob 13.30 | Mura | - | Krka | 1:3 | (0:2) |
21/22 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 12.00 | Mura | - | Krka | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 18.08.2021, ob 17.00 | Krka | - | Mura | 3:1 | (2:1) |
17/18 | 15.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 18.11.2017, ob 14.00 | Mura | - | Krka | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 13.08.2017, ob 17.30 | Krka | - | Mura | 4:2 | (2:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Mura | 0 : 1 | Krka |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Koper |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Radomlje | 4 : 1 | Bravo Mastercard |
A2S Celje | 0 : 0 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 0 : 3 | Domžale |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |