Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Žitko Jure (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč) |
Delegat: | Fabina Josip |
Št. gledalcev: | 1 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | ||
Mura | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 2 | 1 | 7 | ||
Mura | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||
Mura | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 |
23/24 | 22.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 16.03.2024, ob 13.30 | Mura | - | Brinje Grosuplje | 1:2 | (0:1) |
23/24 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 02.09.2023, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | Mura | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.11.2022, ob 13.30 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 2.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 11.08.2022, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Mura | 3:4 | (3:2) |
21/22 | 15.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 28.11.2021, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Mura | 2:2 | (0:1) |
21/22 | 2.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 15.08.2021, ob 13.00 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 15.08.2020, ob 13.00 | Mura | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:3 | (2:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
Bravo Mastercard | 9 : 1 | A2S Celje |
Krka | 0 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Domžale | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | 2 : 2 | Mura |
Drava Ptuj | 1 : 4 | Radomlje |
Koper | 3 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 4 : 1 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |