Sodniki: | Golob Janko (glavni sodnik), Rumež Aleš (1. pomoč), Bezjak Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 10 |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 25 | 4 | 3 | 18 | 26 | ||
Koper | 25 | 18 | 3 | 4 | 76 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 13 | 2 | 2 | 9 | 15 | ||
Koper | 13 | 9 | 2 | 2 | 37 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 12 | 2 | 1 | 9 | 11 | ||
Koper | 12 | 9 | 1 | 2 | 39 |
23/24 | 14.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 27.10.2023, ob 15.00 | Krka | - | Koper | 2:1 | (0:0) |
22/23 | 18.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 11.03.2023, ob 12.30 | Krka | - | Koper | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 18.30 | Koper | - | Krka | 3:2 | (1:1) |
21/22 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 05.05.2022, ob 18.00 | Koper | - | Krka | 4:2 | (3:1) |
21/22 | 10.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 24.11.2021, ob 18.00 | Krka | - | Koper | 1:6 | (0:3) |
17/18 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 13.00 | Koper | - | Krka | 3:3 | (3:0) |
17/18 | 1.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00 | Krka | - | Koper | 2:2 | (2:0) |
16/17 | 19.krog | Novo mesto, Portoval - glavno, 07.04.2017, ob 16.30 | Krka | - | Koper | 1:5 | (0:2) |
16/17 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 17.09.2016, ob 16.00 | Koper | - | Krka | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 26.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.04.2016, ob 17.00 | - | Koper | 0:1 | (0:1) | |
15/16 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 17.10.2015, ob 16.00 | - | Krka | 0:1 | (0:1) | |
14/15 | 19.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 14.03.2015, ob 15.00 | - | Koper | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 4.krog | Koper, Bonifika-umetna trava, 20.08.2014, ob 19.00 | - | Krka | 4:1 | (1:0) | |
13/14 | 25.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 27.04.2014, ob 13.00 | - | Koper | 1:3 | (1:1) | |
13/14 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika-pomožno igrišče, 05.10.2013, ob 14.00 | - | Krka | 4:1 | (2:0) | |
12/13 | 26.krog | Novo mesto, Portoval- umetna trava, 18.05.2013, ob 20.00 | - | Koper | 1:3 | (0:0) | |
12/13 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 28.10.2012, ob 15.00 | - | Krka | 6:0 | (3:0) | |
11/12 | 18.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 04.03.2012, ob 14.00 | - | Koper | 2:5 | (1:3) | |
11/12 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 24.08.2011, ob 20.00 | - | Krka | 5:0 | (2:0) | |
08/09 | 20.krog | Koper, ŠRC BONIFIKA, 14.03.2009, ob 14.16 | - | Krka | 2:0 | (2:0) | |
08/09 | 5.krog | Novo mesto, Portoval - gl. igrišče, 02.09.2008, ob 17.00 | - | Koper | 2:2 | (0:1) | |
06/07 | 15.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trave, 19.11.2006, ob 14.00 | - | Krka | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 2.krog | Novo mesto - umetna trava, Novo mesto - umetna trava, 13.08.2006, ob 18.00 | - | Koper | 1:3 | (0:2) | |
00/01 | 16.krog | Koper, 18.03.2001, ob 15.00 | - | Krka | 7:0 | (3:0) | |
00/01 | 3.krog | Krško, Matije Gubca, 16.08.2000, ob 17.00 | - | Koper | 0:4 | (0:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 3 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Drava Ptuj |
Maribor | 2 : 2 | Radomlje |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Krka | 1 : 6 | Koper |
A2S Celje | 1 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |