Sodniki: | Jerič Anže (glavni sodnik), Gerkman Borut (1. pomoč), Antolič Jean (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 65 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 13 | 9 | 3 | 1 | 40 | ||
Mura | 13 | 1 | 3 | 9 | 17 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | ||
Mura | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | ||
Mura | 7 | 0 | 2 | 5 | 10 |
23/24 | 18.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 08.12.2023, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 2:2 | (1:2) |
23/24 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 11.08.2023, ob 17.30 | Mura | - | Domžale | 3:3 | (1:0) |
22/23 | 18.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 11.03.2023, ob 15.30 | Domžale | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 5.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 28.08.2022, ob 13.30 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (1:2) |
21/22 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.12.2021, ob 12.00 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 27.10.2021, ob 14.00 | Domžale | - | Mura | 8:0 | (4:0) |
20/21 | 12.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 16.05.2021, ob 16.00 | Mura | - | Domžale | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 15.00 | Mura | - | Domžale | 2:2 | (2:1) |
19/20 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 31.08.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 3:1 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 25.05.2019, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 13.30 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (2:0) |
17/18 | 24.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.05.2018, ob 17.30 | Mura | - | Domžale | 0:3 | (0:3) |
17/18 | 11.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.11.2017, ob 14.00 | Domžale | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | A2S Celje |
Brinje Grosuplje | 2 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Drava Ptuj | 2 : 3 | Bravo Mastercard |
Krka | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 4 : 2 | Radomlje |
Maribor | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Domžale | 8 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |