Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
FutureNet Maribor 0 : 13 Kebelj avto Aleš
Sobota, 7.oktober 2017 | ,
KMN Slovenske Gorice 7 : 0 NK Imeno-Kozje
Sobota, 7.oktober 2017 | Voličina, Športna dvorana Voličina
Benedikt Avtodeli Džauš 4 : 7 KMN Meteorplast
Četrtek, 12.oktober 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
Futsal klub Dobovec 5 : 0 FC Hiša daril Ptuj
Ponedeljek, 16.oktober 2017 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
2. krog
KMN Slovenske Gorice 18 : 1 Futsal klub Dobovec
Sobota, 14.oktober 2017 | Voličina, Športna dvorana Voličina
NK Imeno-Kozje 9 : 8 Kebelj avto Aleš
Ponedeljek, 16.oktober 2017 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
FC Hiša daril Ptuj 5 : 12 KMN Meteorplast
Četrtek, 19.oktober 2017 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
Benedikt Avtodeli Džauš 12 : 2 FutureNet Maribor
Torek, 24.oktober 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
3. krog
Futsal klub Dobovec TBD NK Imeno-Kozje
Sobota, 21.oktober 2017 | ,
Kebelj avto Aleš 3 : 6 Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 21.oktober 2017 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Meteorplast 3 : 4 KMN Slovenske Gorice
Ponedeljek, 23.oktober 2017 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
FutureNet Maribor 14 : 3 FC Hiša daril Ptuj
Sreda, 8.november 2017 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
4. krog
FC Hiša daril Ptuj 6 : 9 Kebelj avto Aleš
Sobota, 28.oktober 2017 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
Futsal klub Dobovec 2 : 7 KMN Meteorplast
Sobota, 28.oktober 2017 | ,
NK Imeno-Kozje 9 : 3 Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 28.oktober 2017 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
KMN Slovenske Gorice 15 : 6 FutureNet Maribor
Torek, 14.november 2017 | Voličina, Športna dvorana Voličina
5. krog
Kebelj avto Aleš 4 : 12 KMN Slovenske Gorice
Sobota, 11.november 2017 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
Benedikt Avtodeli Džauš 5 : 0 FC Hiša daril Ptuj
Sobota, 11.november 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Meteorplast 9 : 5 NK Imeno-Kozje
Ponedeljek, 13.november 2017 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Dobovec 18:30 FutureNet Maribor
Ponedeljek, 20.november 2017 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
6. krog
Futsal klub Dobovec 5 : 6 Kebelj avto Aleš
Sobota, 18.november 2017 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Meteorplast 10 : 3 FutureNet Maribor
Sobota, 18.november 2017 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Slovenske Gorice 6 : 5 Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 18.november 2017 | Voličina, Športna dvorana Voličina
NK Imeno-Kozje 18:00 FC Hiša daril Ptuj
Ponedeljek, 20.november 2017 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
7. krog
FutureNet Maribor 10:00 NK Imeno-Kozje
Sobota, 25.november 2017 | ,
Kebelj avto Aleš 12:00 KMN Meteorplast
Sobota, 25.november 2017 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
Benedikt Avtodeli Džauš 15:00 Futsal klub Dobovec
Sobota, 25.november 2017 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FC Hiša daril Ptuj 16:00 KMN Slovenske Gorice
Sobota, 25.november 2017 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
8. krog
Kebelj avto Aleš 12:00 FutureNet Maribor
Sobota, 2.december 2017 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Meteorplast 16:00 Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 2.december 2017 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
NK Imeno-Kozje 16:00 KMN Slovenske Gorice
Sobota, 2.december 2017 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
FC Hiša daril Ptuj 16:00 Futsal klub Dobovec
Sobota, 2.december 2017 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
9. krog
FutureNet Maribor 10:00 Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 16.december 2017 | ,
Kebelj avto Aleš 12:00 NK Imeno-Kozje
Sobota, 16.december 2017 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Meteorplast 16:00 FC Hiša daril Ptuj
Sobota, 16.december 2017 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Dobovec 16:00 KMN Slovenske Gorice
Sobota, 16.december 2017 | ,
10. krog
NK Imeno-Kozje TBD Futsal klub Dobovec
Sobota, 13.januar 2018 | ,
KMN Slovenske Gorice TBD KMN Meteorplast
Sobota, 13.januar 2018 | ,
FC Hiša daril Ptuj TBD FutureNet Maribor
Sobota, 13.januar 2018 | ,
Benedikt Avtodeli Džauš TBD Kebelj avto Aleš
Sobota, 13.januar 2018 | ,
11. krog
Benedikt Avtodeli Džauš TBD NK Imeno-Kozje
Sobota, 20.januar 2018 | ,
Kebelj avto Aleš TBD FC Hiša daril Ptuj
Sobota, 20.januar 2018 | ,
FutureNet Maribor TBD KMN Slovenske Gorice
Sobota, 20.januar 2018 | ,
KMN Meteorplast TBD Futsal klub Dobovec
Sobota, 20.januar 2018 | ,
12. krog
NK Imeno-Kozje TBD KMN Meteorplast
Sobota, 27.januar 2018 | ,
KMN Slovenske Gorice TBD Kebelj avto Aleš
Sobota, 27.januar 2018 | ,
FC Hiša daril Ptuj TBD Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 27.januar 2018 | ,
FutureNet Maribor TBD Futsal klub Dobovec
Sobota, 27.januar 2018 | ,
13. krog
FC Hiša daril Ptuj TBD NK Imeno-Kozje
Sobota, 3.februar 2018 | ,
Benedikt Avtodeli Džauš TBD KMN Slovenske Gorice
Sobota, 3.februar 2018 | ,
Kebelj avto Aleš TBD Futsal klub Dobovec
Sobota, 3.februar 2018 | ,
FutureNet Maribor TBD KMN Meteorplast
Sobota, 3.februar 2018 | ,
14. krog
NK Imeno-Kozje TBD FutureNet Maribor
Sobota, 10.februar 2018 | ,
KMN Meteorplast TBD Kebelj avto Aleš
Sobota, 10.februar 2018 | ,
Futsal klub Dobovec TBD Benedikt Avtodeli Džauš
Sobota, 10.februar 2018 | ,
KMN Slovenske Gorice TBD FC Hiša daril Ptuj
Sobota, 10.februar 2018 | ,



DELI NA