14. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  22.12.2017 ob 20.00  | Prenos: Stream futsal.si

Benedikt Avtodeli Džauš

  :  

FutureNet Maribor

Sodniki: Zahović Admir , Mustafić Jasmin
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt Avtodeli Džauš
Z
Siliko Rem Power 2 : 4 Benedikt Avtodeli Džauš
P
Benedikt Avtodeli Džauš 4 : 7 KMN Bronx Škofije
Z
Benedikt Avtodeli Džauš 6 : 3 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Sevnica 6 : 3 Benedikt Avtodeli Džauš
P
Benedikt Avtodeli Džauš 2 : 5 FC Litija
FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 8 : 0 KMN Bronx Škofije
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
P
FutureNet Maribor 3 : 7 FC Litija
P
Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 FutureNet Maribor
N
Siliko Rem Power 3 : 3 FutureNet Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 7 0 0 7 18
Proen Maribor 7 7 0 0 41
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 3 0 0 3 8
Proen Maribor 3 3 0 0 19
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 4 0 0 4 10
Proen Maribor 4 4 0 0 22



Vse medsebojne tekme

17/18  5.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 06.10.2017, ob 20.00  FutureNet Maribor - Benedikt Avtodeli Džauš 4:3  (2:1) 
16/17  16.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 17.02.2017, ob 20.00  KMN Benedikt - Proen Maribor 3:6  (2:5) 
16/17  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno, 18.11.2016, ob 21.00  Proen Maribor - KMN Benedikt 5:2  (5:1) 
15/16  11.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 04.12.2015, ob 20.00  - 3:8  (2:4) 
15/16  2.krog  Maribor, ŠD Tabor, 18.09.2015, ob 20.00  - 7:2  (4:0) 
14/15  10.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 18.12.2014, ob 20.15  - 2:5  (1:1) 
14/15  1.krog  Maribor, Dvorana Tabor, 19.09.2014, ob 20.15  - 6:3  (4:1) 

14. krog
Benedikt Avtodeli Džauš  :  FutureNet Maribor
KMN Oplast Kobarid  :  KMN Sevnica
KMN Bronx Škofije  :  FC - Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel  :  Siliko Rem Power

LESTVICA
1 FC Litija 12 31
2 Dobovec Pivovarna Kozel 11 26
3 KMN Oplast Kobarid 12 21
4 KMN Bronx Škofije 12 21
5 FutureNet Maribor 12 18
6 KMN Sevnica 11 12
7 Benedikt Avtodeli Džauš 11 9
8 Siliko Rem Power 11 8
9 FC - Ivančna Gorica 12 3

STRELCI
1. Alen Fetić 19
Rok Mordej 19
3. Bojan Klemenčič 18
4. Anže Širok 15
5. Kristjan Čujec 14
Denis Totošković 14
Nik Zajc 14
8. Josip Jurić 10
9. Uroš Kroflič 9
10. Tine Kravanja 8
Kristjan Čož 8
David Mataja 8
Teo Turk 8
14. Marko Račič 7
Klemen Duščak 7
Marko Senekovič 7
Benjamin Tušar 7
Robert Grbić 7
Rok Rednak 7
20. Ivica Majić 6

DELI NA