11. krog |  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije |  24.11.2017 ob 20.30  | Prenos: Stream futsal.si

KMN Bronx Škofije

  :  

KMN Oplast Kobarid

Sodniki: Todorović Simon , Korošec Gregor
Delegat: Damiš Stanislav
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
P
FC Litija 3 : 0 KMN Bronx Škofije
P
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 0 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 4 : 3 Siliko Rem Power
Z
KMN Bronx Škofije 6 : 3 KMN Sevnica
Z
FC - Ivančna Gorica 3 : 7 KMN Bronx Škofije
KMN Oplast Kobarid
P
Benedikt Avtodeli Džauš 6 : 3 KMN Oplast Kobarid
N
FC Litija 3 : 3 KMN Oplast Kobarid
Z
KMN Oplast Kobarid 7 : 6 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Siliko Rem Power 1 : 4 KMN Oplast Kobarid
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 22 4 4 14 60
KMN Oplast Kobarid 22 14 4 4 91
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 9 3 1 5 34
KMN Oplast Kobarid 9 5 1 3 35
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 13 1 3 9 26
KMN Oplast Kobarid 13 9 3 1 56



Vse medsebojne tekme

17/18  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 15.09.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 4:1  (3:1) 
16/17  28.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 28.04.2017, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:7  (4:3) 
16/17  26.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.04.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 3:2  (2:1) 
16/17  16.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 17.02.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:1  (3:0) 
16/17  7.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 18.11.2016, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 6:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 22.01.2016, ob 20.00  - 7:1  (3:0) 
15/16  5.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.10.2015, ob 20.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  13.krog  Škofije, ŠD Burja, 30.01.2015, ob 20.30  - 3:5  (2:3) 
14/15  4.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 17.10.2014, ob 20.00  - 4:4  (2:2) 
13/14  9.krog  Škofije, ŠD Burja, 13.12.2013, ob 20.30  - 3:5  (1:3) 
13/14  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 27.09.2013, ob 20.00  - 1:2  (0:0) 
12/13  16.krog  Škofije, ŠD Burja, 08.02.2013, ob 20.30  - 2:4  (0:2) 
12/13  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 01.02.2013, ob 20.00  - 8:0  (4:0) 
12/13  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 25.01.2013, ob 20.00  - 4:3  (0:2) 
12/13  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 02.11.2012, ob 20.30  - 7:2  (1:0) 
11/12  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 13.01.2012, ob 20.00  - 5:1  (1:0) 
11/12  9.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 04.11.2011, ob 20.00  - 3:3  (0:3) 
11/12  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.09.2011, ob 20.30  - 2:7  (0:0) 
10/11  15.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 14.01.2011, ob 20.30  - 6:5  (4:2) 
10/11  8.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 13.11.2010, ob 20.00  - 9:3  (2:1) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 17.09.2010, ob 20.30  - 2:2  (2:2) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 12.10.2010, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 

11. krog
KMN Sevnica  :  Siliko Rem Power
FutureNet Maribor  :  FC Litija
KMN Bronx Škofije  :  KMN Oplast Kobarid
FC - Ivančna Gorica  :  Dobovec Pivovarna Kozel

LESTVICA
1 FC Litija 9 22
2 Dobovec Pivovarna Kozel 9 20
3 KMN Oplast Kobarid 9 17
4 KMN Bronx Škofije 9 15
5 FutureNet Maribor 9 14
6 KMN Sevnica 8 11
7 Siliko Rem Power 9 7
8 Benedikt Avtodeli Džauš 9 6
9 FC - Ivančna Gorica 9 3

STRELCI
1. Rok Mordej 15
2. Alen Fetić 14
3. Bojan Klemenčič 11
Anže Širok 11
Kristjan Čujec 11
6. Nik Zajc 9
Denis Totošković 9
8. Josip Jurić 8
9. Marko Senekovič 7
Benjamin Tušar 7
11. Kristjan Čož 6
Dario Markić 6
Marko Račič 6
Danijel Pantić 6
15. Klemen Duščak 5
Teo Turk 5
Ivica Majić 5
David Mataja 5
Robert Grbić 5
Slaven Radišković 5

DELI NA