16. krog |  Lenart, RŠC Polena, Lenart |  24.03.2018 ob 15.00

NK AjDAS Lenart

  :  

S.Rojko Dobrovce

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK AjDAS Lenart
P
NK AjDAS Lenart 1 : 3 Korotan Prevalje
P
Pohorje 4 : 1 NK AjDAS Lenart
Z
NK AjDAS Lenart 3 : 0 Mons Claudius
Z
ŠD Videm 1 : 2 NK AjDAS Lenart
P
NK AjDAS Lenart 1 : 2 Kety EMMI Bistrica
S.Rojko Dobrovce
P
S.Rojko Dobrovce 0 : 1 Kety EMMI Bistrica
Z
Fosilum Šentjur 2 : 4 S.Rojko Dobrovce
P
S.Rojko Dobrovce 0 : 1 Dravinja
N
S.Rojko Dobrovce 1 : 1 NK Šampion
P
Tehnotim Pesnica 1 : 0 S.Rojko Dobrovce


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Lenart 5 2 1 2 15
Dobrovce 5 2 1 2 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Lenart 2 2 0 0 10
Dobrovce 2 0 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Lenart 3 0 1 2 5
Dobrovce 3 2 1 0 9



Vse medsebojne tekme

17/18  3.krog  Dobrovce, Igrišče Dobrovce, 02.09.2017, ob 17.00  S.Rojko Dobrovce - NK AjDAS Lenart 5:2  (2:0) 
16/17  14.krog  Lenart, Polena, 19.11.2016, ob 14.00  AjDAS Lenart - NK S.Rojko Dobrovce 4:2  (4:2) 
16/17  1.krog  Športni park Dobrovce, 20.08.2016, ob 17.30  NK S.Rojko Dobrovce - AjDAS Lenart 2:2  (1:1) 
15/16  24.krog  Lenart, Polena, 14.05.2016, ob 17.00  - 6:1  (2:1) 
15/16  11.krog  Dobrovce, Športni park Dobrovce, 31.10.2015, ob 14.00  - 2:1  (0:1) 

16. krog
NK Dravograd Avto Grubelnik  :  Tehnotim Pesnica
NK AjDAS Lenart  :  S.Rojko Dobrovce
Zreče  :  Dravinja
Pohorje  :  Kety EMMI Bistrica
Mons Claudius  :  ŠD Videm
Korotan Prevalje  :  Fosilum Šentjur
NK Šampion  :  NK Šmarje pri Jelšah

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 10 28
2 NK Šampion 10 21
3 Tehnotim Pesnica 10 20
4 Kety EMMI Bistrica 10 18
5 Dravinja 10 17
6 Zreče 10 16
7 ŠD Videm 10 13
8 NK Šmarje pri Jelšah 10 13
9 Mons Claudius 10 13
10 Pohorje 10 10
11 NK AjDAS Lenart 10 9
12 Korotan Prevalje 10 7
13 S.Rojko Dobrovce 10 7
14 Fosilum Šentjur 10 7

STRELCI
1. Jetmir Torra 13
2. Dominik Božak 9
3. Mitja Čede 8
Tadej Kotnik 8
5. Peter Kogelnik 7
Darko Hmelina 7
7. Žiga Goljat 5
Davor Rogina 5
David Firšt 5
Žan Ramšak 5
Jaka Brdnik 5
12. Mak Karabegovič 4
Tin Kűzma 4
Aljaž Polegek 4
Miha Topič 4
Matic Planinšek 4
17. Dejan Polajžer 3
Jan Sredenšek 3
Klemen Ploj 3
Rudolf Martin Kraner 3

DELI NA