16. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  25.03.2018 ob 15.00

NK Šampion

  :  

NK Šmarje pri Jelšah

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Šampion
Z
NK Šampion 4 : 3 Zreče
N
Dravinja 0 : 0 NK Šampion
Z
NK Šampion 1 : 0 Korotan Prevalje
N
S.Rojko Dobrovce 1 : 1 NK Šampion
Z
NK Šampion 3 : 0 Pohorje
NK Šmarje pri Jelšah
Z
NK Šmarje pri Jelšah 5 : 0 Mons Claudius
P
ŠD Videm 1 : 0 NK Šmarje pri Jelšah
N
NK Šmarje pri Jelšah 2 : 2 Kety EMMI Bistrica
P
Fosilum Šentjur 2 : 0 NK Šmarje pri Jelšah
P
NK Šmarje pri Jelšah 0 : 3 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 7 4 1 2 21
Šmarje pri Jelšah 7 2 1 4 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 3 2 0 1 11
Šmarje pri Jelšah 3 1 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 4 2 1 1 10
Šmarje pri Jelšah 4 1 1 2 1



Vse medsebojne tekme

17/18  3.krog  Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 02.09.2017, ob 17.00  NK Šmarje pri Jelšah - NK Šampion 0:7  (0:3) 
16/17  21.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 26.04.2017, ob 18.00  NK Šampion - NK Šmarje pri Jelšah 2:1  (1:0) 
16/17  8.krog  Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 08.10.2016, ob 15.30  NK Šmarje pri Jelšah - NK Šampion 0:3  (0:1) 
15/16  16.krog  Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 26.03.2016, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00  - 5:1  (2:0) 
14/15  20.krog  Šmarje pri Jelšah, Športni park, 29.04.2015, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  7.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 05.10.2014, ob 16.00  - 4:5  (2:2) 

16. krog
NK Dravograd Avto Grubelnik  :  Tehnotim Pesnica
NK AjDAS Lenart  :  S.Rojko Dobrovce
Zreče  :  Dravinja
Pohorje  :  Kety EMMI Bistrica
Mons Claudius  :  ŠD Videm
Korotan Prevalje  :  Fosilum Šentjur
NK Šampion  :  NK Šmarje pri Jelšah

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 10 28
2 NK Šampion 10 21
3 Tehnotim Pesnica 10 20
4 Kety EMMI Bistrica 10 18
5 Dravinja 10 17
6 Zreče 10 16
7 ŠD Videm 10 13
8 NK Šmarje pri Jelšah 10 13
9 Mons Claudius 10 13
10 Pohorje 10 10
11 NK AjDAS Lenart 10 9
12 Korotan Prevalje 10 7
13 S.Rojko Dobrovce 10 7
14 Fosilum Šentjur 10 7

STRELCI
1. Jetmir Torra 13
2. Dominik Božak 9
3. Mitja Čede 8
Tadej Kotnik 8
5. Peter Kogelnik 7
Darko Hmelina 7
7. Žiga Goljat 5
Jaka Brdnik 5
David Firšt 5
Davor Rogina 5
Žan Ramšak 5
12. Tin Kűzma 4
Miha Topič 4
Mak Karabegovič 4
Matic Planinšek 4
Aljaž Polegek 4
17. Žiga Pesjak 3
Tim Kolar 3
Jovan Koprivica 3
Timotej Černec 3

DELI NA