11. krog |  Videm, Športni park Videm |  29.10.2017 ob 10.30

ŠD Videm

  :  

S.Rojko Dobrovce

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Kranjc Tomaž (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Videm
P
Tehnotim Pesnica 3 : 2 ŠD Videm
Z
ŠD Videm 1 : 0 NK Šmarje pri Jelšah
P
NK Dravograd Avto Grubelnik 4 : 1 ŠD Videm
P
ŠD Videm 1 : 2 NK AjDAS Lenart
P
Zreče 4 : 0 ŠD Videm
S.Rojko Dobrovce
P
S.Rojko Dobrovce 0 : 1 Kety EMMI Bistrica
Z
Fosilum Šentjur 2 : 4 S.Rojko Dobrovce
P
S.Rojko Dobrovce 0 : 1 Dravinja
N
S.Rojko Dobrovce 1 : 1 NK Šampion
P
Tehnotim Pesnica 1 : 0 S.Rojko Dobrovce


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Videm 4 1 1 2 7
Dobrovce 4 2 1 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Videm 2 0 1 1 2
Dobrovce 2 1 1 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Videm 2 1 0 1 5
Dobrovce 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

16/17  20.krog  Videm pri Ptuju, Športni park Videm, 23.04.2017, ob 10.30  ŠD Videm - NK S.Rojko Dobrovce 2:3  (0:0) 
16/17  7.krog  Dobrovce, Športni park Dobrovce, 05.10.2016, ob 16.00  NK S.Rojko Dobrovce - ŠD Videm 2:1  (0:0) 
15/16  18.krog  Videm pri Ptuju, ŠD Videm, 10.04.2016, ob 10.30  - 0:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Dobrovce, Dobrovce, 19.09.2015, ob 16.30  - 2:4  (1:2) 

11. krog
Korotan Prevalje  :  NK Dravograd Avto Grubelnik
Zreče  :  NK AjDAS Lenart
Fosilum Šentjur  :  NK Šampion
Kety EMMI Bistrica  :  Dravinja
Mons Claudius  :  Tehnotim Pesnica
Pohorje  :  NK Šmarje pri Jelšah
ŠD Videm  :  S.Rojko Dobrovce

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 10 28
2 NK Šampion 10 21
3 Tehnotim Pesnica 10 20
4 Kety EMMI Bistrica 10 18
5 Dravinja 10 17
6 Zreče 10 16
7 ŠD Videm 10 13
8 NK Šmarje pri Jelšah 10 13
9 Mons Claudius 10 13
10 Pohorje 10 10
11 NK AjDAS Lenart 10 9
12 Korotan Prevalje 10 7
13 S.Rojko Dobrovce 10 7
14 Fosilum Šentjur 10 7

STRELCI
1. Jetmir Torra 13
2. Dominik Božak 9
3. Mitja Čede 8
Tadej Kotnik 8
5. Peter Kogelnik 7
Darko Hmelina 7
7. Žiga Goljat 5
Davor Rogina 5
David Firšt 5
Žan Ramšak 5
Jaka Brdnik 5
12. Mak Karabegovič 4
Tin Kűzma 4
Aljaž Polegek 4
Miha Topič 4
Matic Planinšek 4
17. Dejan Polajžer 3
Jan Sredenšek 3
Klemen Ploj 3
Rudolf Martin Kraner 3

DELI NA