11. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  28.10.2017 ob 15.00

Kety EMMI Bistrica

  :  

Dravinja

Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik), Prednik Jani (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Vinko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety EMMI Bistrica
Z
S.Rojko Dobrovce 0 : 1 Kety EMMI Bistrica
N
Kety EMMI Bistrica 0 : 0 Tehnotim Pesnica
N
NK Šmarje pri Jelšah 2 : 2 Kety EMMI Bistrica
P
Kety EMMI Bistrica 0 : 1 NK Dravograd Avto Grubelnik
Z
NK AjDAS Lenart 1 : 2 Kety EMMI Bistrica
Dravinja
N
Dravinja 1 : 1 Fosilum Šentjur
N
Dravinja 0 : 0 NK Šampion
Z
S.Rojko Dobrovce 0 : 1 Dravinja
N
Dravinja 0 : 0 Tehnotim Pesnica
Z
NK Šmarje pri Jelšah 0 : 3 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 48 17 7 24 90
Dravinja 48 24 7 17 98
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 26 11 3 12 53
Dravinja 26 12 3 11 58
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 22 6 4 12 37
Dravinja 22 12 4 6 40



Vse medsebojne tekme

2SKLV1718  9.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 01.10.2017, ob 14.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 10:0  (4:0) 
2SMLV1718  9.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 01.10.2017, ob 16.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 3:0  (1:0) 
2.SKL V 16/17  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 17.05.2017, ob 15.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 4:0  (0:0) 
2.SML V 16/17  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 17.05.2017, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 0:1  (0:0) 
U15V 16/17  21.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 26.04.2017, ob 17.30  Dravinja - Kety Emmi Bistrica 0:4  (0:1) 
2.SKL V 16/17  11.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 23.10.2016, ob 13.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 2:1  (0:1) 
2.SML V 16/17  11.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 23.10.2016, ob 15.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 2:1  (2:1) 
U15V 16/17  8.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 27.09.2016, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 2:2  (0:0) 
2.SKL V 16/17  2.krog  ŠRC Dobrava, 05.10.2016, ob 14.00  Dravinja - Kety Emmi Bistrica 1:1  (1:1) 
2.SML V 16/17  2.krog  ŠRC Dobrava, 05.10.2016, ob 16.00  Dravinja - Kety Emmi Bistrica 1:5  (1:2) 
2.SKL V 15/16  25.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 22.05.2016, ob 15.30  - 0:5  (0:2) 
2.SML V 15/16  25.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 22.05.2016, ob 17.30  - 0:1  (0:0) 
U15V 15/16  20.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 02.04.2016, ob 16.00  - 6:0  (5:0) 
2.SKL V 15/16  12.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 08.11.2015, ob 12.00  - 2:1  (0:0) 
2.SML V 15/16  12.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 08.11.2015, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
U15V 15/16  7.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 20.09.2015, ob 11.00  - 1:5  (1:2) 
2.SKL V 14/15  15.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 22.03.2015, ob 13.00  - 3:2  (0:0) 
2.SML V 14/15  15.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 22.03.2015, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
U15V 14/15  14.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica-um. trava, 08.11.2014, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
2.SKL V 14/15  2.krog  Slovenska Bistrica, Športni Park, 03.09.2014, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
2.SML V 14/15  2.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 03.09.2014, ob 17.00  - 0:2  (0:0) 
U15V 14/15  1.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 17.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (0:1) 
U15V 13/14  30.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 07.06.2014, ob 12.00  - 1:1  (1:1) 
3.SNLV 13/14  25.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 31.05.2014, ob 17.30  - 2:8  (0:2) 
2.SKL V 13/14  25.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 01.06.2014, ob 15.00  - 4:3  (3:2) 
2.SML V 13/14  25.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 01.06.2014, ob 17.00  - 0:4  (0:1) 
U15V 13/14  15.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 02.11.2013, ob 11.00  - 1:3  (1:0) 
3.SNLV 13/14  12.krog  Slov. Konjice, Dobrava, 09.11.2013, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
2.SKL V 13/14  12.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 03.11.2013, ob 12.30  - 0:1  (0:0) 
2.SML V 13/14  12.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 03.11.2013, ob 14.30  - 4:0  (1:0) 
2.SKL V 12/13  25.krog  Slov. Konjice, Dobrava, 09.06.2013, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
2.SML V 12/13  25.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 09.06.2013, ob 17.00  - 4:1  (2:1) 
2.SKL V 12/13  12.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 04.11.2012, ob 12.30  - 0:6  (0:5) 
2.SML V 12/13  12.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 04.11.2012, ob 14.30  - 4:3  (2:1) 
U15V 09/10  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park - Umetna trava, 24.04.2010, ob 11.00  - 0:9  (0:3) 
U15V 09/10  9.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 04.10.2009, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
2.SKL V 08/09  20.krog  SLOVENSKA BISTRICA, Športni park SLOVENSKA BISTRIC, 19.04.2009, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
2.SML V 08/09  20.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 19.04.2009, ob 16.30  - 1:2  (0:2) 
2.SML V 08/09  7.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 24.09.2008, ob 16.30  - 1:1  (1:1) 
2.SKL V 08/09  7.krog  Slov. Konjice, Dobrava, 24.09.2008, ob 14.30  - 3:2  (1:1) 
2.SKL V 07/08  21.krog  SLOVENSKA BISTRICA, ŠPORTNI PARK, 27.04.2008, ob 15.00  - 7:1  (4:0) 
2.SML V 07/08  21.krog  SLOVENSKA BISTRICA, ŠPORTNI PARK, 27.04.2008, ob 17.00  - 1:1  (0:0) 
2.SKL V 07/08  8.krog  Slovenske Konjice, Slovenske Konjice, 29.09.2007, ob 14:00  - 1:4  (0:1) 
2.SML V 07/08  8.krog  Slovenske Konjice, Slovenske Konjice, 29.09.2007, ob 16:00  - 1:0  (0:0) 
2.SKL V 04/05  17.krog  Slovenske Konjice, 09.04.2005, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
2.SML V 04/05  17.krog  Slovenske Konjice, 09.04.2005, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
2.SKL V 04/05  4.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 05.09.2004, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
2.SML V 04/05  4.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 05.09.2004, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 

11. krog
Korotan Prevalje  :  NK Dravograd Avto Grubelnik
Zreče  :  NK AjDAS Lenart
Fosilum Šentjur  :  NK Šampion
Kety EMMI Bistrica  :  Dravinja
Mons Claudius  :  Tehnotim Pesnica
Pohorje  :  NK Šmarje pri Jelšah
ŠD Videm  :  S.Rojko Dobrovce

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 10 28
2 NK Šampion 10 21
3 Tehnotim Pesnica 10 20
4 Kety EMMI Bistrica 10 18
5 Dravinja 10 17
6 Zreče 10 16
7 ŠD Videm 10 13
8 NK Šmarje pri Jelšah 10 13
9 Mons Claudius 10 13
10 Pohorje 10 10
11 NK AjDAS Lenart 10 9
12 Korotan Prevalje 10 7
13 S.Rojko Dobrovce 10 7
14 Fosilum Šentjur 10 7

STRELCI
1. Jetmir Torra 13
2. Dominik Božak 9
3. Mitja Čede 8
Tadej Kotnik 8
5. Peter Kogelnik 7
Darko Hmelina 7
7. Žiga Goljat 5
Davor Rogina 5
David Firšt 5
Žan Ramšak 5
Jaka Brdnik 5
12. Mak Karabegovič 4
Tin Kűzma 4
Aljaž Polegek 4
Miha Topič 4
Matic Planinšek 4
17. Dejan Polajžer 3
Jan Sredenšek 3
Klemen Ploj 3
Rudolf Martin Kraner 3

DELI NA