5. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  20.09.2017 ob 16.00

Kety EMMI Bistrica

2 : 1

Zreče

Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Vrabič Matic (1. pomoč), Ogrin Matej (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 100
Kety EMMI Bistrica
1 Jaka Dabanovič V
3 Nino Dirnbek
4 Marko Motaln
5 Aljaž Ramot
6 Miha Hrušman K
7 Miha Topič
8 Nejc Lipoglav
9 Aljaž Polegek
11 Rok Horvat
14 Gregor Iršič
18 Kensuke Enjo


Rezervni igralci
12 Eldin Bajrič V
2 Richard Olawale
10 Tim Kolar
13 Luka Gorečan
15 Gašper Smogavec
16 Rok Bečaj
17 Kristjan Fridrih

Zreče
1 Uroš Mlinar V
5 Alen Jančič
7 Anže Podgrajšek
9 Tadej Kotnik
11 Matej Vinkovič K
15 Marko Marinšek
20 Domen Tolar
29 Jaka Brdnik
30 Gregor Kotnik
32 Blaž Zbičajnik
33 Aljaž Zbičajnik


Rezervni igralci
22 Jaka Purg V
10 Alen Lipičnik
16 Mitja Zbičajnik
17 Sebastijan Leskovar
23 Matic Podgrajšek
27 Andraž Boček
31 Rene Verhovšek

Trener
Ivan Simonič

Trener
Damjan Flis

Sodnik
Samo Veselič

Zadetki
Aljaž Polegek 1 : 0 20'
Aljaž Polegek 2 : 0 72'
Jaka Brdnik 2 : 1 91'

Dogodki
Aljaž Zbičajnik 2'
Aljaž Ramot 7'
Matic Podgrajšek 7'
Aljaž Polegek 19'
Miha Topič 24'
Marko Motaln 42'
Menjava Lipičnik /  Vinkovič 46'
Menjava Boček /  Zbičajnik 53'
Miha Hrušman 55'
Menjava Kolar /  Hrušman 56'
Menjava Gorečan /  Motaln 67'
Menjava Bečaj /  Topič 75'
Menjava Zbičajnik /  Marinšek 79'
Aljaž Zbičajnik 88'
Gregor Iršič 92'

5. krog
S.Rojko Dobrovce 1 : 2 NK Šmarje pri Jelšah
Mons Claudius 2 : 1 Pohorje
Kety EMMI Bistrica 2 : 1 Zreče
Korotan Prevalje 2 : 3 ŠD Videm
Fosilum Šentjur 1 : 2 NK AjDAS Lenart
Tehnotim Pesnica 2 : 1 NK Šampion
Dravinja 1 : 3 NK Dravograd Avto Grubelnik

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 26 61
2 NK Šampion 26 59
3 Dravinja 26 46
4 Tehnotim Pesnica 26 45
5 Kety EMMI Bistrica 26 41
6 Zreče 26 40
7 ŠD Videm 26 35
8 Pohorje 26 35
9 Mons Claudius 26 31
10 S.Rojko Dobrovce 26 28
11 Fosilum Šentjur 26 24
12 Korotan Prevalje 26 23
13 NK AjDAS Lenart 26 23
14 NK Šmarje pri Jelšah 26 19

STRELCI
1. Jetmir Torra 26
2. Dominik Božak 16
3. Jaka Brdnik 15
4. Žiga Goljat 14
5. Darko Hmelina 13
6. Mitja Čede 12
Peter Kogelnik 12
8. Aljaž Polegek 11
David Firšt 11
Žiga Čakš 11
Anže Podgrajšek 11
12. Tin Kűzma 10
Tadej Kotnik 10
Žan Ramšak 10
Sebastjan Tuhtar 10
Davor Rogina 10
17. Žiga Pesjak 9
Jan Sredenšek 9
19. Dejan Ploj 8
20. Matic Planinšek 7

DELI NA