5. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  20.09.2017 ob 16.00

Kety EMMI Bistrica

2 : 1

Zreče

Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Vrabič Matic (1. pomoč), Ogrin Matej (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 100
Kety EMMI Bistrica
1 Jaka Dabanovič
3 Nino Dirnbek
4 Marko Motaln
5 Aljaž Ramot
6 Miha Hrušman
7 Miha Topič
8 Nejc Lipoglav
9 Aljaž Polegek
11 Rok Horvat
14 Gregor Iršič
18 Kensuke Enjo


Rezervni igralci
12 Eldin Bajrič
2 Richard Olawale
10 Tim Kolar
13 Luka Gorečan
15 Gašper Smogavec
16 Rok Bečaj
17 Kristjan Fridrih

Zreče
1 Uroš Mlinar
5 Alen Jančič
7 Anže Podgrajšek
9 Tadej Kotnik
11 Matej Vinkovič
15 Marko Marinšek
20 Domen Tolar
29 Jaka Brdnik
30 Gregor Kotnik
32 Blaž Zbičajnik
33 Aljaž Zbičajnik


Rezervni igralci
22 Jaka Purg
10 Alen Lipičnik
16 Mitja Zbičajnik
17 Sebastijan Leskovar
23 Matic Podgrajšek
27 Andraž Boček
31 Rene Verhovšek

Trener
Ivan Simonič

Trener
Damjan Flis

Sodnik
Samo Veselič

Zadetki
Aljaž Polegek 1 : 0 20'
Aljaž Polegek 2 : 0 72'
Jaka Brdnik 2 : 1 91'

Dogodki
Aljaž Zbičajnik 2'
Aljaž Ramot 7'
Matic Podgrajšek 7'
Aljaž Polegek 19'
Miha Topič 24'
Marko Motaln 42'
Menjava Lipičnik /  Vinkovič 46'
Menjava Boček /  Zbičajnik 53'
Miha Hrušman 55'
Menjava Kolar /  Hrušman 56'
Menjava Gorečan /  Motaln 67'
Menjava Bečaj /  Topič 75'
Menjava Zbičajnik /  Marinšek 79'
Aljaž Zbičajnik 88'
Gregor Iršič 92'

5. krog
S.Rojko Dobrovce 1 : 2 NK Šmarje pri Jelšah
Mons Claudius 2 : 1 Pohorje
Kety EMMI Bistrica 2 : 1 Zreče
Korotan Prevalje 2 : 3 ŠD Videm
Fosilum Šentjur 1 : 2 NK AjDAS Lenart
Tehnotim Pesnica 2 : 1 NK Šampion
Dravinja 1 : 3 NK Dravograd Avto Grubelnik

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 10 28
2 NK Šampion 10 21
3 Tehnotim Pesnica 10 20
4 Kety EMMI Bistrica 10 18
5 Dravinja 10 17
6 Zreče 10 16
7 ŠD Videm 10 13
8 NK Šmarje pri Jelšah 10 13
9 Mons Claudius 10 13
10 Pohorje 10 10
11 NK AjDAS Lenart 10 9
12 Korotan Prevalje 10 7
13 S.Rojko Dobrovce 10 7
14 Fosilum Šentjur 10 7

STRELCI
1. Jetmir Torra 13
2. Dominik Božak 9
3. Mitja Čede 8
Tadej Kotnik 8
5. Peter Kogelnik 7
Darko Hmelina 7
7. Žiga Goljat 5
Davor Rogina 5
David Firšt 5
Žan Ramšak 5
Jaka Brdnik 5
12. Mak Karabegovič 4
Tin Kűzma 4
Aljaž Polegek 4
Miha Topič 4
Matic Planinšek 4
17. Dejan Polajžer 3
Jan Sredenšek 3
Klemen Ploj 3
Rudolf Martin Kraner 3

DELI NA