20. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  31.03.2018 ob 15.00

Rudar Velenje

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Koroška Dravograd
P
Celje 4 : 0 Rudar Velenje
P
Gerečja vas Hajdina 1 : 0 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 4 Vipoll Veržej
P
Aluminij 6 : 1 Rudar Velenje
Aluminij
Z
Gerečja vas Hajdina 0 : 8 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Vipoll Veržej
P
Aluminij 1 : 4 Miklavž
Z
Drava Ptuj 0 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 31 8 4 19 34
Aluminij 31 19 4 8 68
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 15 6 2 7 18
Aluminij 15 7 2 6 26
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 16 2 2 12 16
Aluminij 16 12 2 2 42



Vse medsebojne tekme

17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00  Aluminij - Rudar Velenje 6:1  (2:0) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 3:1  (0:1) 
16/17  10.krog  Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00  Rudar Velenje - Aluminij 0:2  (0:0) 
15/16  24.krog  Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30  - 0:6  (0:2) 
15/16  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  17.krog  Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00  - 6:0  (1:0) 
13/14  2.krog  Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00  - 2:3  (2:0) 
12/13  27.krog  Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
12/13  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00  - 5:2  (1:0) 
11/12  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  4.krog  Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (0:2) 
10/11  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00  - 5:4  (2:3) 
10/11  13.krog  Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  16.krog  Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
09/10  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:0) 
08/09  27.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  12.krog  Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  22.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00  - 3:0  (3:0) 
07/08  9.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
06/07  18.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  5.krog  Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  25.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  12.krog  Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00  - 4:1  (1:0) 
04/05  17.krog  Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00  - 1:3  (0:0) 
04/05  4.krog  Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00  - 2:0  (2:0) 
03/04  17.krog  Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
03/04  4.krog  Velenje, 30.08.2003, ob 17.00  - 2:1  (1:1) 
02/03  15.krog  Velenje, 16.11.2002, ob 12.00  - 1:0  (1:0) 
02/03  2.krog  Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00  - 0:4  (0:3) 

20. krog
Miklavž  :  Drava Ptuj
Rudar Velenje  :  Aluminij
Šampion  :  Vipoll Veržej
Maribor  :  Gerečja vas Hajdina
Mura  :  Celje
Kety Emmi Bistrica  :  Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA