19. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  24.03.2018 ob 15.00

Drava Ptuj

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 2 Celje
Z
Drava Ptuj 2 : 0 Gerečja vas Hajdina
P
Vipoll Veržej 3 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 3 Aluminij
N
Drava Ptuj 0 : 0 Miklavž
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Koroška Dravograd
P
Celje 4 : 0 Rudar Velenje
P
Gerečja vas Hajdina 1 : 0 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 4 Vipoll Veržej
P
Aluminij 6 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Drava Ptuj 11 5 1 5 17
Rudar Velenje 11 5 1 5 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Drava Ptuj 5 3 1 1 12
Rudar Velenje 5 1 1 3 5
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Drava Ptuj 6 2 0 4 5
Rudar Velenje 6 4 0 2 17



Vse medsebojne tekme

17/18  6.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 09.09.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
16/17  16.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 11.03.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Rudar Velenje 1:0  (0:0) 
16/17  3.krog  Umetna trava, 27.08.2016, ob 11.00  Rudar Velenje - Drava Ptuj 6:0  (2:0) 
15/16  22.krog  Velenje, umetna trava, 19.04.2016, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
15/16  9.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 01.10.2015, ob 16.30  - 8:1  (5:0) 
14/15  26.krog  Velenje, umetna trava, 27.05.2015, ob 18.00  - 1:3  (0:1) 
14/15  13.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 02.11.2014, ob 10.30  - 2:0  (1:0) 
13/14  16.krog  Velenje, Umetna trava, 09.11.2013, ob 11.00  - 6:1  (4:0) 
13/14  1.krog  Ptuj, Umetna trava, 04.09.2013, ob 17.30  - 0:3  (0:2) 
12/13  17.krog  Velenje, Umetna trava, 24.11.2012, ob 14.00  - 3:0  (2:0) 
12/13  2.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.08.2012, ob 18.00  - 1:1  (1:1) 

19. krog
Koroška Dravograd  :  Miklavž
Celje  :  Kety Emmi Bistrica
Gerečja vas Hajdina  :  Krško
Vipoll Veržej  :  Maribor
Aluminij  :  Šampion
Drava Ptuj  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA