18. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  17.03.2018 ob 15.00

Maribor

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Mura
Z
Kety Emmi Bistrica 1 : 5 Maribor
Z
Maribor 9 : 0 Koroška Dravograd
Z
Celje 1 : 2 Maribor
Z
Gerečja vas Hajdina 0 : 6 Maribor
Aluminij
Z
Gerečja vas Hajdina 0 : 8 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Vipoll Veržej
P
Aluminij 1 : 4 Miklavž
Z
Drava Ptuj 0 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 31 25 3 3 102
Aluminij 31 3 3 25 22
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 15 13 1 1 54
Aluminij 15 1 1 13 7
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 16 12 2 2 48
Aluminij 16 2 2 12 15



Vse medsebojne tekme

17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

18. krog
Miklavž  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Drava Ptuj
Maribor  :  Aluminij
Krško  :  Vipoll Veržej
Mura  :  Gerečja vas Hajdina
Koroška Dravograd  :  Celje

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA