18. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  17.03.2018 ob 15.00

Šampion

  :  

Drava Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion
Z
Šampion 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
N
Koroška Dravograd 1 : 1 Šampion
P
Šampion 0 : 3 Celje
P
Šampion 0 : 2 Gerečja vas Hajdina
Z
Vipoll Veržej 1 : 4 Šampion
Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 2 Celje
Z
Drava Ptuj 2 : 0 Gerečja vas Hajdina
P
Vipoll Veržej 3 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 3 Aluminij
N
Drava Ptuj 0 : 0 Miklavž


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 11 7 1 3 27
Drava Ptuj 11 3 1 7 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 5 3 0 2 14
Drava Ptuj 5 2 0 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 6 4 1 1 13
Drava Ptuj 6 1 1 4 4



Vse medsebojne tekme

17/18  5.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 02.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Šampion 0:2  (0:2) 
16/17  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 07.05.2017, ob 16.00  Šampion - Drava Ptuj 9:0  (3:0) 
16/17  10.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 08.10.2016, ob 11.00  Drava Ptuj - Šampion 0:1  (0:0) 
15/16  17.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.03.2016, ob 19.00  - 3:0  (0:0) 
15/16  4.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.08.2015, ob 13.30  - 2:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.03.2015, ob 12.30  - 1:1  (0:1) 
14/15  4.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 27.08.2014, ob 19.30  - 0:2  (0:0) 
13/14  27.krog  Celje, Olimp, Umetna trava, 16.05.2014, ob 19.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  12.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.10.2013, ob 11.00  - 0:6  (0:0) 
12/13  24.krog  Celje, Olimp Umetna trava, 05.05.2013, ob 18.00  - 1:2  (1:0) 
12/13  9.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 22.09.2012, ob 11.00  - 1:3  (1:1) 

18. krog
Miklavž  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Drava Ptuj
Maribor  :  Aluminij
Krško  :  Vipoll Veržej
Mura  :  Gerečja vas Hajdina
Koroška Dravograd  :  Celje

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA