17. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  25.11.2017 ob 14.00

Rudar Velenje

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Koroška Dravograd
P
Celje 4 : 0 Rudar Velenje
P
Gerečja vas Hajdina 1 : 0 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 4 Vipoll Veržej
P
Aluminij 6 : 1 Rudar Velenje
Šampion
Z
Šampion 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
N
Koroška Dravograd 1 : 1 Šampion
P
Šampion 0 : 3 Celje
P
Šampion 0 : 2 Gerečja vas Hajdina
Z
Vipoll Veržej 1 : 4 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 25 7 3 15 29
Šampion 25 15 3 7 51
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 12 2 2 8 11
Šampion 12 8 2 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 13 5 1 7 18
Šampion 13 7 1 5 25



Vse medsebojne tekme

17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 30.08.2017, ob 17.00  Šampion - Rudar Velenje 6:1  (3:1) 
16/17  26.krog  Velenje, Umetna trava, 28.05.2017, ob 12.00  Rudar Velenje - Šampion 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2016, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  26.krog  Velenje, umetna trava, 29.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.11.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:1) 
14/15  15.krog  Velenje, umetna trava, 16.11.2014, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
13/14  21.krog  Celje, Olimp umetna trava, 05.04.2014, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  6.krog  Velenje, Umetna trava, 31.08.2013, ob 10.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  22.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 13.04.2013, ob 19.30  - 2:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Velenje, Umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  29.krog  Velenje, Umetna trava, 02.06.2012, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
11/12  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2011, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  24.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 17.04.2011, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  9.krog  Velenje, Ob jezeru, 03.10.2010, ob 15.30  - 4:1  (2:0) 
09/10  23.krog  Celje, Igrišče Olimp, 17.04.2010, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Velenje, Umetna trava, 30.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
08/09  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 14.03.2009, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  3.krog  Velenje, umetna trava, 23.08.2008, ob 18.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 06.04.2008, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 08.09.2007, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  16.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  3.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 26.08.2006, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  24.krog  Velenje-umetna trava, 13.05.2006, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Igriš.ŠAMPION pri IV.OŠ Celje, 22.10.2005, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 

17. krog
Celje  :  Miklavž
Gerečja vas Hajdina  :  Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej  :  Mura
Aluminij  :  Krško
Drava Ptuj  :  Maribor
Rudar Velenje  :  Šampion

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA