14. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  04.11.2017 ob 11.00

Koroška Dravograd

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
P
Rudar Velenje 1 : 0 Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 1 : 1 Šampion
P
Maribor 9 : 0 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 0 : 6 Krško
P
Mura 3 : 0 Koroška Dravograd
Aluminij
Z
Gerečja vas Hajdina 0 : 8 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Vipoll Veržej
P
Aluminij 1 : 4 Miklavž
Z
Drava Ptuj 0 : 3 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 31 13 4 14 44
Aluminij 31 14 4 13 61
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 15 8 2 5 28
Aluminij 15 5 2 8 21
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 16 5 2 9 16
Aluminij 16 9 2 5 40



Vse medsebojne tekme

17/18  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Koroška Dravograd 8:0  (3:0) 
16/17  15.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.11.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Aluminij 0:4  (0:0) 
16/17  2.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 14.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Dravograd-Avto Grubelnik 4:0  (3:0) 
15/16  20.krog  Dravograd-športni center, Umetna trava, 13.04.2016, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
15/16  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.09.2015, ob 11.00  - 8:0  (3:0) 
14/15  15.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 15.11.2014, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
14/15  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
13/14  24.krog  Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.04.2014, ob 17.30  - 2:4  (1:2) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.09.2013, ob 11.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  22.krog  Športni center Dravograd, umetna trava, 13.04.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.09.2012, ob 11.00  - 6:0  (3:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.11.2011, ob 11.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  1.krog  Dravograd, Športni center, 18.08.2011, ob 18.00  - 0:4  (0:2) 
10/11  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 23.04.2011, ob 10.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.10.2010, ob 10.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  21.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 03.04.2010, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.09.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
08/09  22.krog  Dravograd, ŠPRTNI CENTER DRAVOGRAD, 11.04.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 20.09.2008, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.04.2008, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  5.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 08.09.2007, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  20.krog  Dravograd, Dravograd - umetna trava, 14.04.2007, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
06/07  7.krog  Kidričevo, Kidričevo, 23.09.2006, ob 16.30  - 2:2  (2:1) 
05/06  15.krog  Dravograd - umetna trava, 19.11.2005, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  2.krog  Kidričevo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:0  (1:0) 
04/05  23.krog  Dravograd, 13.05.2005, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 
04/05  10.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 10.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  18.krog  Dravograd, 10.04.2004, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  5.krog  Kidričevo, 07.09.2003, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  16.krog  Kidričevo, 15.03.2003, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
02/03  3.krog  Dravograd, 28.08.2002, ob 17.00  - 5:1  (4:0) 

14. krog
Miklavž  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Drava Ptuj
Koroška Dravograd  :  Aluminij
Celje  :  Vipoll Veržej
Krško  :  Šampion
Mura  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA