14. krog |  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT |  04.11.2017 ob 14.00

Krško

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško
Z
Mura 0 : 3 Krško
Z
Krško 5 : 1 Kety Emmi Bistrica
Z
Koroška Dravograd 0 : 6 Krško
Z
Krško 4 : 2 Celje
Z
Krško 10 : 0 Gerečja vas Hajdina
Šampion
Z
Šampion 2 : 1 Kety Emmi Bistrica
N
Koroška Dravograd 1 : 1 Šampion
P
Šampion 0 : 3 Celje
P
Šampion 0 : 2 Gerečja vas Hajdina
Z
Vipoll Veržej 1 : 4 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 11 8 0 3 27
Šampion 11 3 0 8 11
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 5 5 0 0 14
Šampion 5 0 0 5 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 6 3 0 3 13
Šampion 6 3 0 3 7



Vse medsebojne tekme

17/18  1.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 19.08.2017, ob 17.30  Šampion - Krško 0:5  (0:3) 
16/17  22.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 30.04.2017, ob 11.00  Šampion - Krško 2:1  (2:0) 
16/17  9.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 01.10.2016, ob 10.30  Krško - Šampion 2:1  (0:1) 
15/16  24.krog  Krško, Matija Gubec- umetna trava, 14.05.2016, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
15/16  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.10.2015, ob 12.30  - 2:0  (1:0) 
14/15  22.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 02.05.2015, ob 11.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  9.krog  Celje, Olimp- umetna trava, 28.09.2014, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
13/14  25.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 20.05.2014, ob 19.30  - 0:3  (0:1) 
13/14  10.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 28.09.2013, ob 13.00  - 3:1  (1:0) 
12/13  23.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 21.04.2013, ob 16.30  - 3:1  (1:1) 
12/13  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.09.2012, ob 17.30  - 3:1  (2:1) 

14. krog
Miklavž  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Drava Ptuj
Koroška Dravograd  :  Aluminij
Celje  :  Vipoll Veržej
Krško  :  Šampion
Mura  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA