17. krog |   | 

Drava Ptuj

  :  

Dravinja

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
N
Kety Emmi Bistrica 0 : 0 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 2 : 0 NK Brežice 1919
Z
Drava Ptuj 2 : 1 NK Šampion
Z
Drava Ptuj 1 : 0 NK Šmartno 1928
Z
Dravinja 0 : 18 Drava Ptuj
Dravinja
P
Dravinja 0 : 1 NK MB Tabor
P
Rudar Velenje 18 : 0 Dravinja
P
Kety Emmi Bistrica 3 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 18 Drava Ptuj
P
NK Šampion 11 : 0 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Drava Ptuj 12 5 2 5 35
Dravinja 12 5 2 5 27
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Drava Ptuj 5 3 0 2 10
Dravinja 5 2 0 3 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Drava Ptuj 7 2 2 3 25
Dravinja 7 3 2 2 12



Vse medsebojne tekme

17/18  8.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 24.09.2017, ob 16.00  Dravinja - Drava Ptuj 0:18  (0:9) 
16/17  24.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 07.05.2017, ob 17.00  Dravinja - NK DRAVA PTUJ 1:2  (0:2) 
16/17  18.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 02.04.2017, ob 16.00  Dravinja - NK DRAVA PTUJ 0:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 09.10.2016, ob 15.30  NK DRAVA PTUJ - Dravinja 2:8  (1:3) 
15/16  24.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 18.05.2016, ob 17.30  - 2:1  (0:1) 
15/16  11.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 30.10.2015, ob 14.00  - 2:0  (0:0) 
14/15  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.05.2015, ob 17.30  - 2:5  (2:0) 
14/15  9.krog  Zreče, Zreče, 19.10.2014, ob 15.30  - 3:3  (1:1) 
13/14  21.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.05.2014, ob 17.00  - 2:1  (1:0) 
13/14  8.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 06.10.2013, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
12/13  24.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 02.06.2013, ob 17.00  - 4:1  (2:1) 
12/13  11.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj - U.T., 07.11.2012, ob 14.30  - 2:0  (1:0) 

17. krog
NK MB Tabor  :  NK Brežice 1919
Rudar Velenje  :  Vipoll Veržej
Kety Emmi Bistrica  :  NK Norka GT Jarenina
Drava Ptuj  :  Dravinja
NK Šampion  :  NK Šmartno 1928

LESTVICA
1 Drava Ptuj 12 29
2 Rudar Velenje 12 25
3 NK Šampion 12 25
4 NK MB Tabor 12 23
5 NK Norka GT Jarenina 12 14
6 Kety Emmi Bistrica 12 13
7 NK Brežice 1919 10 12
8 NK Šmartno 1928 10 8
9 Vipoll Veržej 9 7
10 Dravinja 11 3

STRELCI
1. Dem Pljava 25
2. Amadej Vošnjak 8
Žan Kovačič 8
4. Jaka Vajda 7
5. Niko Šalamun 6
Luka Vareško 6
Urban Lipec 6
Anes Cinac 6
9. Žiga Lorger 5
Otrant Kastrati 5
Peter Sternad 5
Tibor Kantoci 5
Tim Kmetec 5
Dalibor Lupret 5
Matic Štiglic 5
Jan Elšnik 5
17. Tomaž Brumen 4
Ali Tabaković 4
19. Žan Muster 3
Marko Zubak 3

DELI NA