16. krog |  Jarenina, Športni park Jarenina |  18.11.2017 ob 14.00

NK Norka GT Jarenina

  :  

Drava Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Norka GT Jarenina
Z
NK Norka GT Jarenina 3 : 2 Vipoll Veržej
N
NK MB Tabor 2 : 2 NK Norka GT Jarenina
P
Rudar Velenje 8 : 0 NK Norka GT Jarenina
N
NK Norka GT Jarenina 0 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Drava Ptuj 6 : 0 NK Norka GT Jarenina
Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 2 : 0 NK Brežice 1919
Z
Drava Ptuj 2 : 1 NK Šampion
Z
Drava Ptuj 1 : 0 NK Šmartno 1928
Z
Dravinja 0 : 18 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 6 : 0 NK Norka GT Jarenina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 10 3 1 6 18
Drava Ptuj 10 6 1 3 34
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 4 3 0 1 12
Drava Ptuj 4 1 0 3 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 6 0 1 5 6
Drava Ptuj 6 5 1 0 26



Vse medsebojne tekme

17/18  7.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 17.09.2017, ob 16.30  Drava Ptuj - NK Norka GT Jarenina 6:0  (2:0) 
16/17  21.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 23.04.2017, ob 17.00  NK DRAVA PTUJ - Norka GT Jarenina 4:2  (1:2) 
16/17  15.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 19.11.2016, ob 14.00  Norka GT Jarenina - NK DRAVA PTUJ 6:4  (2:2) 
16/17  6.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 17.09.2016, ob 13.00  NK DRAVA PTUJ - Norka GT Jarenina 2:2  (0:2) 
15/16  14.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um. trava, 13.03.2016, ob 15.00  - 4:2  (2:0) 
15/16  1.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 26.08.2015, ob 17.30  - 4:1  (1:0) 
14/15  15.krog  Jarenina, Jarenina, 21.03.2015, ob 15.00  - 7:0  (3:0) 
14/15  2.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 10.09.2014, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
13/14  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 18.05.2014, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
13/14  10.krog  Jarenina, Jarenina, 19.10.2013, ob 15.30  - 2:1  (1:1) 

16. krog
NK Brežice 1919  :  NK Šmartno 1928
NK Norka GT Jarenina  :  Drava Ptuj
NK MB Tabor  :  Rudar Velenje
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravinja  :  NK Šampion

LESTVICA
1 Drava Ptuj 11 28
2 Rudar Velenje 11 25
3 NK Šampion 11 22
4 NK MB Tabor 11 20
5 NK Norka GT Jarenina 11 14
6 Kety Emmi Bistrica 11 12
7 NK Brežice 1919 9 9
8 NK Šmartno 1928 9 8
9 Vipoll Veržej 9 7
10 Dravinja 11 3

STRELCI
1. Dem Pljava 25
2. Amadej Vošnjak 8
Žan Kovačič 8
4. Jaka Vajda 7
5. Niko Šalamun 6
Luka Vareško 6
Anes Cinac 6
8. Otrant Kastrati 5
Žiga Lorger 5
Urban Lipec 5
Tibor Kantoci 5
Dalibor Lupret 5
Matic Štiglic 5
Jan Elšnik 5
15. Tomaž Brumen 4
Tim Kmetec 4
Peter Sternad 4
Ali Tabaković 4
19. Žan Muster 3
Aleš Božijak 3

DELI NA