13. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  29.10.2017 ob 14.00

Kety Emmi Bistrica

  :  

NK Brežice 1919

Sodniki: Pintarič Tilen (glavni sodnik), Gönc Simon (1. pomoč), Gregorinčič Lukas (2. pomoč)
Delegat: Godec Jože
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi Bistrica
N
Kety Emmi Bistrica 0 : 0 Drava Ptuj
P
NK Šampion 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 0 NK Šmartno 1928
Z
Kety Emmi Bistrica 3 : 0 Dravinja
N
NK Norka GT Jarenina 0 : 0 Kety Emmi Bistrica
NK Brežice 1919
Z
NK Brežice 1919 5 : 0 NK Norka GT Jarenina
P
Drava Ptuj 2 : 0 NK Brežice 1919
N
NK Brežice 1919 1 : 1 Vipoll Veržej
P
NK Šampion 6 : 0 NK Brežice 1919
Z
NK Brežice 1919 1 : 0 NK MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 4 0 1 3 2
Brežice - Terme Čatež 4 3 1 0 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 2 0 0 2 0
Brežice - Terme Čatež 2 2 0 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 2 0 1 1 2
Brežice - Terme Čatež 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

17/18  4.krog  Brežice, Stadion Brežice, 04.10.2017, ob 16.00  NK Brežice 1919 - Kety Emmi Bistrica 1:1  (1:1) 
16/17  21.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Brežice1919 0:4  (0:1) 
16/17  13.krog  Krško, Stadion Krško umetna trava, 05.11.2016, ob 14.00  Brežice1919 - Kety Emmi Bistrica 2:1  (0:1) 
16/17  4.krog  Športni park-glavno igrišče, 03.09.2016, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Brežice1919 0:1  (0:0) 

13. krog
Drava Ptuj  :  Rudar Velenje
NK Šampion  :  NK MB Tabor
NK Šmartno 1928  :  Vipoll Veržej
Dravinja  :  NK Norka GT Jarenina
Kety Emmi Bistrica  :  NK Brežice 1919

LESTVICA
1 Drava Ptuj 12 29
2 Rudar Velenje 12 25
3 NK Šampion 12 25
4 NK MB Tabor 12 23
5 NK Norka GT Jarenina 12 14
6 Kety Emmi Bistrica 12 13
7 NK Brežice 1919 10 12
8 NK Šmartno 1928 10 8
9 Vipoll Veržej 9 7
10 Dravinja 11 3

STRELCI
1. Dem Pljava 25
2. Žan Kovačič 8
Amadej Vošnjak 8
4. Jaka Vajda 7
5. Luka Vareško 6
Niko Šalamun 6
Urban Lipec 6
Anes Cinac 6
9. Jan Elšnik 5
Matic Štiglic 5
Žiga Lorger 5
Otrant Kastrati 5
Tibor Kantoci 5
Peter Sternad 5
Tim Kmetec 5
Dalibor Lupret 5
17. Tomaž Brumen 4
Ali Tabaković 4
19. Stian Džumhur 3
Žan Muster 3

DELI NA