12. krog |  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava |  31.10.2017 ob 14.00

Dravinja

  :  

Vipoll Veržej

Sodniki: Omerzel Andrej (glavni sodnik), Primec Helena (1. pomoč), Hrvacki Jure (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Zvonko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravinja
P
Dravinja 0 : 1 NK MB Tabor
P
Rudar Velenje 18 : 0 Dravinja
P
Kety Emmi Bistrica 3 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 18 Drava Ptuj
P
NK Šampion 11 : 0 Dravinja
Vipoll Veržej
P
NK Norka GT Jarenina 3 : 2 Vipoll Veržej
N
NK Brežice 1919 1 : 1 Vipoll Veržej
P
NK MB Tabor 4 : 0 Vipoll Veržej
P
Vipoll Veržej 0 : 2 Rudar Velenje
P
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravinja 10 6 1 3 23
Farmtech Veržej 10 3 1 6 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravinja 5 4 1 0 16
Farmtech Veržej 5 0 1 4 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravinja 5 2 0 3 7
Farmtech Veržej 5 3 0 2 13



Vse medsebojne tekme

17/18  3.krog  Veržej, Stadion Čistina Veržej, 30.08.2017, ob 17.30  Vipoll Veržej - Dravinja 3:1  (2:0) 
16/17  21.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 23.04.2017, ob 17.00  Dravinja - Vipoll Veržej 1:0  (0:0) 
16/17  13.krog  Veržej, ČISTINA, 06.11.2016, ob 14.00  Farmtech Veržej - Dravinja 1:2  (1:2) 
16/17  4.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 26.10.2016, ob 14.30  Dravinja - Farmtech Veržej 5:0  (1:0) 
14/15  26.krog  Veržej, čistina, 31.05.2015, ob 16.30  - 5:0  (1:0) 
14/15  13.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 16.11.2014, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
13/14  14.krog  Veržej, Čistina, 23.03.2014, ob 16.30  - 1:2  (0:0) 
13/14  1.krog  Slov. Konjice, Dobrava, 25.08.2013, ob 17.30  - 5:1  (3:1) 
12/13  16.krog  Sl. Konjice, Dobrava, 07.04.2013, ob 16.30  - 4:0  (3:0) 
12/13  3.krog  Veržej, Čistina, 02.09.2012, ob 17.00  - 3:2  (0:2) 

12. krog
NK Brežice 1919 5 : 0 NK Norka GT Jarenina
NK MB Tabor 3 : 1 NK Šmartno 1928
Rudar Velenje 0 : 2 NK Šampion
Kety Emmi Bistrica 0 : 0 Drava Ptuj
Dravinja  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Drava Ptuj 12 29
2 Rudar Velenje 12 25
3 NK Šampion 12 25
4 NK MB Tabor 12 23
5 NK Norka GT Jarenina 12 14
6 Kety Emmi Bistrica 12 13
7 NK Brežice 1919 10 12
8 NK Šmartno 1928 10 8
9 Vipoll Veržej 9 7
10 Dravinja 11 3

STRELCI
1. Dem Pljava 25
2. Žan Kovačič 8
Amadej Vošnjak 8
4. Jaka Vajda 7
5. Luka Vareško 6
Niko Šalamun 6
Urban Lipec 6
Anes Cinac 6
9. Jan Elšnik 5
Matic Štiglic 5
Žiga Lorger 5
Otrant Kastrati 5
Tibor Kantoci 5
Peter Sternad 5
Tim Kmetec 5
Dalibor Lupret 5
17. Tomaž Brumen 4
Ali Tabaković 4
19. Stian Džumhur 3
Žan Muster 3

DELI NA