3. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  02.09.2017 ob 17.00

Kety EMMI Bistrica

3 : 1

Pohorje

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Lackovič Željko
Št. gledalcev: 150
Kety EMMI Bistrica
1 Jaka Dabanovič V
4 Marko Motaln
5 Aljaž Ramot
7 Miha Topič
8 Nejc Lipoglav
9 Aljaž Polegek
10 Tim Kolar
11 Rok Horvat
13 Sandro Bloudek
14 Gregor Iršič
15 David Kusič K


Rezervni igralci
12 Eldin Bajrič V
2 Rok Ciglar
3 Luka Gorečan
16 Rok Bečaj
17 Kristjan Fridrih
18 Gašper Smogavec

Pohorje
13 Jan Kozar V
2 Klemen Žižmond
4 Dejan Nemec K
7 Timotej Javornik
8 Andrej Fanedl
10 Tilen Joshua Heržič
11 Denis Poljanec
14 Andraž Fridrih
15 Rok Jarc
18 Tim Vorše
20 Anžej Maček


Rezervni igralci
1 Narsej Anžel V
5 Aljaž Jug
9 Damjan Ladinek
17 Jan Sredenšek
22 Ognjen Vuković

Trener
Ivan Simonič

Trener
Jani Polič

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Miha Topič 1 : 0 6'
Tim Kolar (11m) 2 : 0 30'
Tim Kolar 3 : 0 55'
Damjan Ladinek 3 : 1 78'

Dogodki
Anžej Maček 45'
Menjava Gorečan /  Motaln 46'
Menjava Vuković /  Fanedl 58'
Andrej Fanedl 58'
Menjava Bečaj /  Horvat 60'
Gregor Iršič 63'
Denis Poljanec 65'
Menjava Ladinek /  Poljanec 68'
Menjava Fridrih /  Kolar 85'
Rok Jarc 87'

3. krog
NK Šmarje pri Jelšah 0 : 7 NK Šampion
Tehnotim Pesnica 1 : 2 NK Dravograd Avto Grubelnik
S.Rojko Dobrovce 5 : 2 NK AjDAS Lenart
Dravinja 1 : 1 Zreče
Fosilum Šentjur 3 : 2 Korotan Prevalje
Kety EMMI Bistrica 3 : 1 Pohorje
ŠD Videm 3 : 0 Mons Claudius

LESTVICA
1 NK Dravograd Avto Grubelnik 26 61
2 NK Šampion 26 59
3 Dravinja 26 46
4 Tehnotim Pesnica 26 45
5 Kety EMMI Bistrica 26 41
6 Zreče 26 40
7 ŠD Videm 26 35
8 Pohorje 26 35
9 Mons Claudius 26 31
10 S.Rojko Dobrovce 26 28
11 Fosilum Šentjur 26 24
12 Korotan Prevalje 26 23
13 NK AjDAS Lenart 26 23
14 NK Šmarje pri Jelšah 26 19

STRELCI
1. Jetmir Torra 26
2. Dominik Božak 16
3. Jaka Brdnik 15
4. Žiga Goljat 14
5. Darko Hmelina 13
6. Mitja Čede 12
Peter Kogelnik 12
8. Aljaž Polegek 11
David Firšt 11
Žiga Čakš 11
Anže Podgrajšek 11
12. Tin Kűzma 10
Tadej Kotnik 10
Žan Ramšak 10
Sebastjan Tuhtar 10
Davor Rogina 10
17. Žiga Pesjak 9
Jan Sredenšek 9
19. Dejan Ploj 8
20. Matic Planinšek 7

DELI NA