7. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  23.09.2017 ob 14.00

Olimpija Ljubljana

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Koper
P
Mura 2 : 0 Koper
N
Koper 2 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 16 4 5 7 16
Koper 16 7 5 4 25
 
ŠRC Stožice tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 8 2 2 4 8
Koper 8 4 2 2 14
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 8 2 3 3 8
Koper 8 3 3 2 11



Vse medsebojne tekme

16/17  15.krog  Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 20.11.2016, ob 12.00  Olimpija Ljubljana - Koper 1:0  (0:0) 
16/17  2.krog  ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 13.08.2016, ob 16.00  Koper - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
15/16  25.krog  Dekani, ŠP Dekani - naravna trava, 23.04.2016, ob 11.00  - 2:3  (1:3) 
15/16  10.krog  Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 05.12.2015, ob 11.00  - 1:2  (1:2) 
14/15  26.krog  Ljubljana, ŠC Jama umetna trava, 27.05.2015, ob 15.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
13/14  23.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 12.04.2014, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
13/14  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.09.2013, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna, 27.04.2013, ob 14.30  - 3:0  (1:0) 
12/13  8.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Ljubljana, 24.10.2012, ob 13.00  - 1:2  (0:2) 
11/12  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 05.04.2012, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  8.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 01.10.2011, ob 13.00  - 1:4  (1:0) 
10/11  17.krog  Ljubljana, Lj Bežigrad-umetna trava, 11.12.2010, ob 11.30  - 1:1  (1:1) 
10/11  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.08.2010, ob 17.30  - 1:2  (0:1) 
09/10  19.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 13.03.2010, ob 13.00  - 0:3  (0:1) 
09/10  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.08.2009, ob 17.00  - 1:1  (1:1) 

7. krog
Olimpija Ljubljana  :  Koper
VOC Celje  :  Krško
Gorica  :  Mura
Interblock  :  Krka
Aluminij  :  Maribor
Triglav Kranj  :  Kalcer Radomlje
Domžale  :  Bravo Publikum

LESTVICA
1 Mura 2 6
2 Aluminij 2 4
3 Maribor 1 3
4 VOC Celje 1 3
5 Triglav Kranj 2 3
6 Olimpija Ljubljana 1 1
7 Bravo Publikum 1 1
8 Gorica 1 1
9 Kalcer Radomlje 2 1
10 Koper 2 1
11 Domžale 0 0
12 Interblock 1 0
13 Krka 1 0
14 Krško 1 0

STRELCI
1. Nick Hanik Horvat 5
2. Luka Marič 2
Nejc Benko 2
Rok Ferčič 2
5. Edison Destani 1
Matic Bračko 1
Jaša Martinčič 1
Jure Novak 1
Luka Hren 1
Robert Čakš 1
David Flakus Bosilj 1
Anže Pucihar 1
Tilen Jurman 1
Janez Marinko 1
Ardit Vezaj 1
Martin Pečar 1
Rene Prodanović 1

DELI NA