4. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  26.08.2017 ob 12.00

Bravo Publikum

  :  

Interblock

Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč), (4. sodnik)
Delegat: Rogelj Roman
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Publikum
N
Gorica 0 : 0 Bravo Publikum
Interblock
P
Triglav Kranj 1 : 0 Interblock


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 14 5 2 7 17
Interblock 14 7 2 5 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 7 4 0 3 11
Interblock 7 3 0 4 9
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 7 1 2 4 6
Interblock 7 4 2 1 11



Vse medsebojne tekme

16/17  23.krog  Medvode, Štadion ob Sori, 07.05.2017, ob 13.00  Interblock - Bravo Publikum 0:0  (0:0) 
16/17  10.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.10.2016, ob 11.00  Bravo Publikum - Interblock 4:0  (1:0) 
15/16  21.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 19.03.2016, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  6.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 12.09.2015, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
14/15  26.krog  Ljubljana, LJ Ježica - umetna trava, 19.05.2015, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
14/15  11.krog  Ljubljana, ŠPL, 11.10.2014, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  24.krog  LJ Ježica - umetna trava, Športni park Štefana Beleta, 19.04.2014, ob 14.30  - 3:1  (1:0) 
13/14  9.krog  Ljubljana, ŠPL Umetna trava, 28.09.2013, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 09.03.2013, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  2.krog  Ljubljana- Ježica, Štefana Beleta, 18.08.2012, ob 16.00  - 3:1  (1:0) 
11/12  24.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 14.04.2012, ob 15.00  - 1:3  (0:3) 
11/12  9.krog  Ljubljana, Ježica umetna trava, 08.10.2011, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
10/11  19.krog  Ljubljana, LJ Ježica - umetna trava, 11.03.2011, ob 13.00  - 2:0  (1:0) 
10/11  4.krog  Ljubljana, Športni park Ljubljana, 08.09.2010, ob 15.00  - 1:3  (1:3) 

4. krog
Domžale  :  Aluminij
Bravo Publikum  :  Interblock
Kalcer Radomlje  :  Gorica
Maribor  :  VOC Celje
Koper  :  Triglav Kranj
Krka  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Krško

LESTVICA
1 Mura 2 6
2 Aluminij 2 4
3 Maribor 1 3
4 VOC Celje 1 3
5 Triglav Kranj 2 3
6 Olimpija Ljubljana 1 1
7 Bravo Publikum 1 1
8 Gorica 1 1
9 Kalcer Radomlje 2 1
10 Koper 2 1
11 Domžale 0 0
12 Interblock 1 0
13 Krka 1 0
14 Krško 1 0

STRELCI
1. Nick Hanik Horvat 5
2. Luka Marič 2
Nejc Benko 2
Rok Ferčič 2
5. Edison Destani 1
Matic Bračko 1
Jaša Martinčič 1
Jure Novak 1
Luka Hren 1
Robert Čakš 1
David Flakus Bosilj 1
Anže Pucihar 1
Tilen Jurman 1
Janez Marinko 1
Ardit Vezaj 1
Martin Pečar 1
Rene Prodanović 1

DELI NA