1. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  23.08.2017 ob 15.00

Olimpija Ljubljana

  :  

Bravo Publikum

Sodniki: Poberaj Jakob (glavni sodnik), Jug Tadej (1. pomoč), Vrčon Dominik (2. pomoč), (4. sodnik)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Bravo Publikum
N
Gorica 0 : 0 Bravo Publikum


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 14 4 5 5 13
Bravo Publikum 14 5 5 4 11
 
ŠRC Stožice tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 7 2 3 2 6
Bravo Publikum 7 2 3 2 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 7 2 2 3 7
Bravo Publikum 7 3 2 2 5



Vse medsebojne tekme

16/17  17.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 17.03.2017, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 1:1  (1:1) 
16/17  4.krog  ŠPL naravna trava, 27.08.2016, ob 15.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
15/16  22.krog  Dob, NK Dob, 02.04.2016, ob 10.00  - 1:1  (0:0) 
15/16  7.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 07.10.2015, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 11.04.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  8.krog  Ljubljana Bežigrad, Jama umetna trava, 13.09.2014, ob 14.30  - 0:2  (0:0) 
13/14  18.krog  Ljubljana, Jama, umetna trava, 30.11.2013, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  3.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 17.08.2013, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
12/13  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 17.03.2013, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
12/13  3.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 22.08.2012, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  19.krog  Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 10.03.2012, ob 12.00  - 2:0  (0:0) 
11/12  4.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 14.09.2011, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  20.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 19.03.2011, ob 13.00  - 3:2  (2:1) 
10/11  5.krog  Ljubljana, Jama za Bežigradom, 04.09.2010, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 

1. krog
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Publikum
VOC Celje  :  Domžale
Gorica  :  Triglav Kranj
Interblock  :  Aluminij
Krka  :  Koper
Krško  :  Kalcer Radomlje
Mura  :  Maribor

LESTVICA
1 Mura 2 6
2 Aluminij 2 4
3 Maribor 1 3
4 VOC Celje 1 3
5 Triglav Kranj 2 3
6 Olimpija Ljubljana 1 1
7 Bravo Publikum 1 1
8 Gorica 1 1
9 Kalcer Radomlje 2 1
10 Koper 2 1
11 Domžale 0 0
12 Interblock 1 0
13 Krka 1 0
14 Krško 1 0

STRELCI
1. Nick Hanik Horvat 5
2. Luka Marič 2
Nejc Benko 2
Rok Ferčič 2
5. Edison Destani 1
Matic Bračko 1
Jaša Martinčič 1
Jure Novak 1
Luka Hren 1
Robert Čakš 1
David Flakus Bosilj 1
Anže Pucihar 1
Tilen Jurman 1
Janez Marinko 1
Ardit Vezaj 1
Martin Pečar 1
Rene Prodanović 1

DELI NA