2. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  23.08.2017 ob 17.30

Kety Emmi Bistrica

2 : 0

Aluminij

Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Pernat Izidor (1. pomoč), Kovačič Jani (2. pomoč)
Delegat: Perko Robert
Št. gledalcev: 60
Kety Emmi Bistrica
12 Grega Kušar
17 Matija Pečovnik
20 Zal Zanič
21 Daniel Napast
22 Žak Verko
23 Dominik Mlinar
30 Rožle Slaček
35 Asrit Šabani
36 Anej Albreht
39 Jan Šuntner
51 Žak Medved


Rezervni igralci
1 Primož Fridrih
26 Žiga Erker
42 Jan Potočnik
43 Nik Hren
50 Martin Štefanič

Aluminij
1 Nejc Pesek
3 Domen Zajšek
4 Lan Šket
6 Žak Strelec
7 Aljoša Poš
9 Tai Kmetec
10 Žan Jevšenak
11 Filip Zlatoper Dobrijević
14 Žan Vidovič
17 Alen Ahec
20 Vid Kovačec


Rezervni igralci
12 Luka Solatnik
2 Urban Toplak
8 Vid Forštnarič
13 Jaša Jerenko
15 Vito Popović
19 Tibor Knaus

Trener
Anže Stegne

Trener
Brane Vodopivec

Sodnik
Blaž Bezjak

Zadetki
Asrit Šabani 1 : 0 11'
Asrit Šabani 2 : 0 54'

Dogodki
Menjava Popović /  Kovačec 36'
Menjava Knaus /  Poš 45'
Menjava Forštnarič /  Šket 49'
Matija Pečovnik 55'
Menjava Toplak /  Strelec 58'
Menjava Štefanič /  Šuntner 66'
Menjava Potočnik /  Mlinar 68'

2. krog
Maribor 8 : 0 Šampion
Mura 2 : 2 Drava Ptuj
Miklavž 9 : 0 Rogaška Krovstvo Ivanoš
Koroška Dravograd 1 : 0 Vipoll Veržej
Kety Emmi Bistrica 2 : 0 Aluminij
Krško 8 : 0 Rudar Velenje
Celje 9 : 0 Gerečja vas Hajdina

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 10 30
3 Celje 12 25
4 Miklavž 11 19
5 Vipoll Veržej 12 18
6 Šampion 11 16
7 Kety Emmi Bistrica 11 15
8 Aluminij 11 14
9 Mura 11 12
10 Drava Ptuj 11 11
11 Koroška Dravograd 11 7
12 Gerečja vas Hajdina 11 6
13 Rudar Velenje 11 6
14 Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0

STRELCI
1. Benjamin Šeško 29
2. Adriano Bloudek 23
3. Dario Sivonjić 16
Nejc Medved 16
5. Jan Bruno Kralj 9
6. Marcel Ratnik 8
Žan Jevšenak 8
8. Gašper Černe 7
Maj Škoflek 7
10. Tom Kljun 6
Alen Novak 6
Luka Ciringer 6
Nick Perc 6
14. Alen Ajradinović 5
Bian Audič 5
Tomaž Turinek 5
Gašper Vodeb 5
Nejc Ajhmajer 5
19. Kimi Vičar 4
Nik Kraner 4

DELI NA