2. krog |  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT |  13.09.2017 ob 17.00

Interblock

1 : 0

Jadran Železničar

Sodniki: Jasenčić Edin (glavni sodnik), Pejić Miroslav (1. pomoč), Ogrin Gašper (2. pomoč)
Delegat: Ponikvar Janko
Št. gledalcev: 40
Interblock
1 Žan Jelič V
2 David Savić
3 Jakob Vid Štruklec
4 Oskar Oderlap K
5 Anže Kolar
6 Georgije Zdravković
7 Luka Hafner
8 Anže Benček
9 Davor Ivančič
10 Ermin Mujkić
11 Lan Pogačar


Rezervni igralci
13 Nik Žibert
14 David Bosančić
15 Alex Marolt Nagode
16 Maj Hess
17 Boris Pachemski
18 Timotej Završek
19 Miha Klopčič

Jadran Železničar
31 Matija Valečič V
3 Aleks Gogić
7 Jernej Simčič
9 Staš Mijatović
10 Tim Mahne Vatovec
11 Samuel Ferluga
13 Jure Gec
14 Tim Bajnoci
15 Matic Kompare K
17 Blaž Mevlja
20 Luka Orel Pogačar


Rezervni igralci
21 Vid Rupnik V
4 Anej Ščuka
6 Matija Štemberger
8 Raffaele Borsato
16 Daniel Ćelić
18 Marko Furlan
19 Redon Suka

Trener
Aleš Mežnaršič

Trener

Sodnik
Edin Jasenčić

Zadetki
Lan Pogačar 1 : 0 5'

Dogodki
Lan Pogačar 39'
Menjava Žibert /  Benček 42'
Menjava Rupnik /  Mijatović 44'
Menjava Marolt Nagode /  Ivančič 47'
Menjava Bosančić /  Kolar 53'
Tim Bajnoci 57'
Menjava Suka /  Orel Pogačar 61'
Ermin Mujkić 65'

2. krog
Koper 2 : 0 Bravo Publikum
Olimpija Ljubljana 3 : 4 Domžale
Brinje Grosuplje 3 : 0 Gostilna Kogoj Bilje
Gorica 1 : 1 Triglav Kranj
Krka 3 : 2 Ilirija 1911
Elta Izola 0 : 2 Jadran Dekani
Interblock 1 : 0 Jadran Železničar

LESTVICA
1 Triglav Kranj 26 55
2 Olimpija Ljubljana 26 55
3 Jadran Dekani 26 48
4 Koper 26 43
5 Ilirija 1911 26 39
6 Domžale 26 39
7 Brinje Grosuplje 26 39
8 Bravo Publikum 26 35
9 Krka 26 32
10 Jadran Železničar 26 32
11 Gorica 26 30
12 Interblock 26 25
13 Elta Izola 26 20
14 Gostilna Kogoj Bilje 26 18

STRELCI
1. Haris Sadiković 35
2. Emir Saitoski 23
3. Nikola Jovićević 18
4. Žan Bunić 17
5. Jernej Simčič 14
Filip Zupanič 14
Žan Bracovič 14
Žiga Slaviček 14
9. Kristijan Frlic 13
Luka Milinovič 13
11. Arijan Djelovci 12
Nejc Močnik 12
13. Alen Čaušević 11
Enej Marsetič 11
15. Jan Križ 10
Rok Ljutić 10
17. Gal Berdajs 9
18. Jure Gec 8
Almir Gringo Solaković Beganović 8
20. Etjan Korenič 7

DELI NA