16. krog |  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT |  25.02.2018 ob 15.00

Triglav Kranj

  :  

Aluminij

Sodniki: Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Oman Tim (2. pomoč)
Delegat: Dasović Dragan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
P
Interblock 4 : 1 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 VOC Celje
P
Olimpija Ljubljana 3 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 3 Krško
N
Mura 2 : 2 Triglav Kranj
Aluminij
Z
Aluminij 3 : 0 Koper
N
Aluminij 1 : 1 Interblock
N
Aluminij 1 : 1 Gorica
P
VOC Celje 1 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 29 13 4 12 54
Aluminij 29 12 4 13 58
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 14 8 1 5 32
Aluminij 14 5 1 8 28
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 15 5 3 7 22
Aluminij 15 7 3 5 30



Vse medsebojne tekme

17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 17.30  Aluminij - Triglav Kranj 2:4  (1:2) 
16/17  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 17.00  NOGA Triglav - Aluminij 4:1  (1:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 15.30  Aluminij - NOGA Triglav 0:1  (0:0) 
15/16  25.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00  - 1:4  (1:0) 
15/16  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:0  (2:0) 
14/15  1.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 14.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 15.00  - 3:2  (2:1) 
13/14  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00  - 2:3  (0:0) 
12/13  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 13.00  - 5:0  (4:0) 
11/12  30.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 18.00  - 2:4  (1:3) 
11/12  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
10/11  14.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 10.30  - 4:4  (3:1) 
09/10  23.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
09/10  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:4) 
08/09  17.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.12.2008, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
08/09  2.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 18.00  - 4:2  (2:1) 
07/08  23.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
07/08  10.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  1.krog  Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
05/06  17.krog  Kidričevo, 18.03.2006, ob 15.00  - 2:3  (1:0) 
05/06  4.krog  Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:1  (1:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
04/05  13.krog  Kranj, 06.11.2004, ob 14.00  - 2:5  (0:2) 
01/02  25.krog  Kidričevo, 18.05.2002, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 15:00  - 2:0  (1:0) 

16. krog
Bravo Publikum  :  Gorica
Domžale  :  Interblock
Kalcer Radomlje  :  VOC Celje
Krka  :  Krško
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Triglav Kranj  :  Aluminij
Koper  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 15 37
2 Bravo Publikum 15 30
3 Domžale 15 25
4 Aluminij 15 23
5 VOC Celje 15 23
6 Olimpija Ljubljana 15 21
7 Krško 15 21
8 Gorica 14 21
9 Interblock 15 19
10 Triglav Kranj 13 17
11 Koper 15 16
12 Krka 14 15
13 Mura 15 14
14 Kalcer Radomlje 15 10

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Matevž Turkuš 11
3. Tomi Horvat 9
4. Jaka Kuhar 8
Haris Kadrić 8
6. Sebastjan Šlak 7
Marsel Stare 7
Anis Jašaragič 7
9. Nino Kukovec 6
Jan Poljanec 6
Jure Perger 6
Teo Milič 6
Timotej Rešetič 6
14. Anej Bogolin 5
Nik Marinšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Žan Rogelj 5
Jan Štrukelj 5
Mark Klarić 5
Jan Jerman 5

DELI NA