7. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  23.09.2017 ob 16.00

Olimpija Ljubljana

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
Z
Kalcer Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Koper
Z
Koper 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 16 6 4 6 20
Koper 16 6 4 6 23
 
ŠRC Stožice tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 8 4 2 2 11
Koper 8 2 2 4 9
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 8 2 2 4 9
Koper 8 4 2 2 14



Vse medsebojne tekme

16/17  15.krog  Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 20.11.2016, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Koper 0:0  (0:0) 
16/17  2.krog  ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 13.08.2016, ob 18.00  Koper - Olimpija Ljubljana 2:1  (0:1) 
15/16  25.krog  Dekani, ŠP Dekani- naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
15/16  10.krog  Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 05.12.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  26.krog  Ljubljana, ŠC Jama umetna trava, 27.05.2015,   - 1:0  (1:0) 
14/15  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 11.10.2014, ob 17.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  23.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 12.04.2014, ob 16.00  - 4:3  (3:2) 
13/14  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.09.2013, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
12/13  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 27.04.2013, ob 16.30  - 1:2  (0:1) 
12/13  8.krog  Ljubljana, ŠC jama-Bežigrad, 24.10.2012, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  23.krog  Koper, ŠRC, Bonifika-umetna trava, 05.04.2012, ob 18.00  - 2:2  (1:1) 
11/12  8.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 01.10.2011, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  17.krog  LJubljana, Lj Bežigrad-umetna trava, 11.12.2010, ob 13.30  - 4:2  (3:1) 
10/11  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.08.2010, ob 19.30  - 2:1  (1:0) 
09/10  19.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 13.03.2010, ob 15.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.08.2009, ob 19.00  - 0:1  (0:0) 

7. krog
Olimpija Ljubljana  :  Koper
VOC Celje  :  Krško
Gorica  :  Mura
Interblock  :  Krka
Aluminij  :  Maribor
Triglav Kranj  :  Kalcer Radomlje
Domžale  :  Bravo Publikum

LESTVICA
1 Triglav Kranj 2 6
2 Maribor 1 3
3 Olimpija Ljubljana 1 3
4 Krka 1 3
5 Koper 1 3
6 Gorica 1 3
7 VOC Celje 1 3
8 Domžale 0 0
9 Bravo Publikum 1 0
10 Mura 1 0
11 Interblock 1 0
12 Aluminij 2 0
13 Kalcer Radomlje 2 0
14 Krško 1 0

STRELCI
1. Izidor Erazem Kamšek 4
2. Filip Jauk 3
3. Teo Milič 2
Nik Jermol 2
Vid Eržen 2
Jaka Kuhar 2
Matevž Turkuš 2
8. Kristjan Kovačevič 1
David Stariha Laban 1
Aljoša Matko 1
Luka Mijić 1
Nino Kukovec 1
Tadej Pirtovšek 1
Blaž Verhovšek 1
Jan Poljanec 1
Jan Kramberger 1
Tomi Horvat 1
Anej Bogolin 1
Sebastjan Šlak 1
David Darmanović 1

DELI NA