9. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  30.09.2017 ob 14.00  | Prenos: Stream nzs.si

AŠK Bravo

  :  

Krka

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

AŠK Bravo
P
AŠK Bravo 2 : 3 Jadran Dekani
P
Brda 3 : 0 AŠK Bravo
P
AŠK Bravo 0 : 1 Brežice - Terme Čatež
Z
Farmtech Veržej 1 : 2 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Nafta 1903
Krka
N
Jadran Dekani 2 : 2 Krka
N
Krka 0 : 0 Brda
P
Brežice - Terme Čatež 3 : 1 Krka
Z
Krka 2 : 0 Farmtech Veržej
P
Nafta 1903 1 : 0 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 47 28 7 12 106
Krka 47 12 7 28 50
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 24 17 4 3 57
Krka 24 3 4 17 16
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 23 11 3 9 49
Krka 23 9 3 11 34



Vse medsebojne tekme

U15ZA1718  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 27.08.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Krka 2:1  (0:0) 
1.SKL 16/17  21.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 23.04.2017, ob 17.30  Krka - Bravo Publikum 0:5  (0:3) 
1.SML 16/17  21.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 23.04.2017, ob 15.30  Krka - Bravo Publikum 1:2  (1:0) 
U15Z 16/17  17.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 18.03.2017, ob 11.00  Krka - Bravo Publikum 4:1  (2:1) 
1.SML 16/17  8.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 01.10.2016, ob 13.00  Bravo Publikum - Krka 1:3  (1:1) 
1.SKL 16/17  8.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Bravo Publikum - Krka 1:1  (0:0) 
U15Z 16/17  4.krog  ŠPL umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00  Bravo Publikum - Krka 4:0  (1:0) 
1.SML 15/16  23.krog  Ljubjana, ŠPL - glavno igrišče, 09.04.2016, ob 13.00  - 1:1  (1:1) 
1.SKL 15/16  23.krog  Ljubljana, ŠPL-naravna trava, 09.04.2016, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
U15Z 15/16  21.krog  Novo mesto, Portoval, 16.04.2016, ob 17.00  - 0:4  (0:1) 
1.SML 15/16  8.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 21.10.2015, ob 15.00  - 2:0  (2:0) 
1.SKL 15/16  8.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 21.10.2015, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
U15Z 15/16  8.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.09.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
U15Z 14/15  25.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 24.05.2015, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
1.SML 14/15  16.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 30.11.2014, ob 11.00  - 4:0  (1:0) 
1.SKL 14/15  16.krog  Ljubljana, ŠPL, 18.11.2014, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
U15Z 14/15  12.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 25.10.2014, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
1.SML 14/15  1.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 09.08.2014, ob 17.30  - 1:3  (0:1) 
1.SKL 14/15  1.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 09.08.2014, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
1.SML 13/14  20.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 23.03.2014, ob 15.00  - 3:2  (1:1) 
1.SKL 13/14  20.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 23.03.2014, ob 13.00  - 2:3  (1:1) 
U15Z 13/14  19.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 22.03.2014, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
1.SML 13/14  5.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 31.08.2013, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
1.SKL 13/14  5.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 31.08.2013, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
U15Z 13/14  4.krog  Novo mesto, Portoval- umetna trava, 24.08.2013, ob 11.00  - 1:1  (1:1) 
U15Z 12/13  24.krog  Novo mesto, Portoval- umetna trava, 04.05.2013, ob 13.00  - 2:2  (0:1) 
1.SML 12/13  21.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 13.04.2013, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
1.SKL 12/13  21.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.04.2013, ob 11.30  - 2:1  (1:1) 
U15Z 12/13  9.krog  Ljubljana, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 12.00  - 2:0  (1:0) 
1.SML 12/13  6.krog  Novo mesto, Portoval, 30.09.2012, ob 16.00  - 3:2  (1:1) 
1.SKL 12/13  6.krog  Novo mesto, Portoval-umetna trava, 30.09.2012, ob 14.00  - 2:1  (0:1) 
1.SML 11/12  29.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00  - 2:2  (1:1) 
1.SKL 11/12  29.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.06.2012, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
U15Z 11/12  21.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 04.04.2012, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
1.SML 11/12  14.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 13.11.2011, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 11/12  14.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 13.11.2011, ob 12.30  - 4:2  (0:1) 
U15Z 11/12  6.krog  Novo mesto, Portoval umetna trava, 10.09.2011, ob 10.00  - 0:5  (0:2) 
U15Z 10/11  25.krog  Novo mesto, Novo mesto Umetna trava, 11.05.2011, ob 16.30  - 1:3  (0:0) 
U15Z 10/11  10.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 10.10.2010, ob 14.00  - 4:0  (0:0) 
U15Z 09/10  30.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 05.06.2010, ob 17.30  - 5:2  (2:1) 
2.SKL Z 09/10  22.krog  Novo mesto, Portoval - glavni stadion, 09.05.2010, ob 15.00  - 1:3  (1:3) 
2.SML Z 09/10  22.krog  Novo mesto, Portoval - Glavno igrišče, 09.05.2010, ob 17.00  - 1:4  (0:3) 
U15Z 09/10  15.krog  Ljubljana, Športni park Ljubljana, 14.11.2009, ob 12.00  - 4:0  (1:0) 
2.SKL Z 09/10  9.krog  Ljubljana, ŠPL, 25.10.2009, ob 11.00  - 7:1  (2:0) 
2.SML Z 09/10  9.krog  Ljubljana, ŠPL, 25.10.2009, ob 13.00  - 2:2  (2:1) 
U15Z 08/09  25.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 29.04.2009, ob 16.00  - 0:2  (0:0) 
U15Z 08/09  10.krog  Ljubljana, Športni park Ljubljana, 11.10.2008, ob 13.00  - 3:1  (1:0) 

9. krog
Nafta 1903  :  Ilirija 1911
AŠK Bravo  :  Krka
Rogaška  :  Drava Ptuj
Roltek Dob  :  Cherrybox 24 Tabor Sežana
Farmtech Veržej  :  Kalcer Radomlje
Brežice - Terme Čatež  :  Fužinar Ravne Systems
Brda  :  Zarica Kranj
Jadran Dekani  :  Mura

LESTVICA
1 Mura 6 16
2 Kalcer Radomlje 7 16
3 Jadran Dekani 7 15
4 Drava Ptuj 6 13
5 Brežice - Terme Čatež 6 11
6 Cherrybox 24 Tabor Sežana 6 10
7 Nafta 1903 6 10
8 Ilirija 1911 6 9
9 AŠK Bravo 6 9
10 Brda 6 5
11 Krka 7 5
12 Roltek Dob 6 4
13 Zarica Kranj 5 4
14 Rogaška 7 4
15 Farmtech Veržej 6 4
16 Fužinar Ravne Systems 7 4

STRELCI
1. Anel Hajrić 8
2. Luka Bobičanec 6
3. Marko Panikvar 4
Luka Stepančič 4
5. Gregor Ščulac 3
Amadej Maroša 3
Rok Sirk 3
Ernest Grvala 3
Grega Debenjak 3
Luka Šalamun 3
Saša Gulič 3
Jernej Leskovar 3
Luka Cerar 3
Mustafa Nukić 3
Alen Kozar 3
Omer Seferović 3
Marin Roglić 3
18. Ovbokha Agboyi 2
Nejc Brodnjak 2
Nik Fasvald 2

DELI NA