5. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  03.09.2017 ob 15.00  | Prenos: Stream nzs.si

Brda

3 : 0

AŠK Bravo

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Habibović Adis (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 110
Brda
12 Matija Radikon
3 Theneman Esdra Shongo
4 Bine Kavčič
5 Matija Kompara
6 Marko Rojc
9 Christian Damiano
14 Rok Bužinel
16 Miha Simčič Zuljan
19 Favour Aniekan
20 Anže Kuraj
21 Matija Kavčič


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič
2 Grega Debenjak
7 Leonardo Simčič
8 Jani Rijavec
11 Matic Ferjančič
18 Leon Kodermac
24 Jakob Kodermac

AŠK Bravo
1 Igor Vekić
2 Marko Klemenčič
3 Miha Dobnikar
4 Marko Roškar
5 David Brekalo
6 Nejc Filipčič
7 Kristjan Sredojević
8 Ovbokha Agboyi
9 Milan Đajič
10 Lan Piskule
11 Almin Kurtovič


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak
13 Niko Adamič
14 Dušan Stojinović
15 David Frelih
16 Anže Zorc
17 Haris Kadrić
18 Žan Poglajen

Trener
Florijan Debenjak

Trener
Dejan Grabić

Sodnik
Roberto Ponis

Zadetki
Grega Debenjak 1 : 0 49'
Grega Debenjak 2 : 0 83'
Anže Kuraj 3 : 0 88'

Dogodki
Menjava Debenjak /  Damiano 46'
Menjava Rijavec /  Bužinel 63'
Marko Roškar 64'
Jani Rijavec 66'
Menjava Kadrić /  Dobnikar 74'
Marko Rojc 77'
Menjava Frelih /  Filipčič 79'
Menjava Kodermac /  Aniekan 91'

5. krog
Farmtech Veržej 1 : 1 Cherrybox 24 Tabor Sežana
Ilirija 1911 2 : 0 Fužinar Ravne Systems
Rogaška 0 : 2 Zarica Kranj
Brežice - Terme Čatež 3 : 1 Krka
Brda 3 : 0 AŠK Bravo
Jadran Dekani 3 : 2 Roltek Dob
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Ptuj
Nafta 1903 2 : 2 Mura

LESTVICA
1 Mura 17 44
2 Drava Ptuj 17 37
3 Nafta 1903 17 35
4 Kalcer Radomlje 17 31
5 Jadran Dekani 17 30
6 Cherrybox 24 Tabor Sežana 17 26
7 Krka 17 26
8 AŠK Bravo 17 24
9 Roltek Dob 17 23
10 Brežice - Terme Čatež 17 19
11 Zarica Kranj 17 17
12 Rogaška 17 17
13 Ilirija 1911 17 15
14 Brda 17 14
15 Fužinar Ravne Systems 17 14
16 Farmtech Veržej 17 10

STRELCI
1. Luka Bobičanec 12
2. Anel Hajrić 11
3. Rok Sirk 9
Luka Stepančič 9
5. Jernej Leskovar 8
Theodore Develan Wilson 8
7. Vedran Vinko 7
Luka Cerar 7
Alen Neskič 7
Amadej Maroša 7
Luka Šalamun 7
12. Alen Kozar 6
Milan Đajič 6
Gregor Ščulac 6
Nastja Čeh 6
Marko Roginić 6
Senad Jarović 6
Marko Panikvar 6
19. Tilen Pečnik 5
Matic Kopač 5

DELI NA