3. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  19.08.2017 ob 17.00

Fužinar Ravne Systems

2 : 4

Drava Ptuj

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Čiča Miodrag (2. pomoč)
Delegat: Drnovšek Igor
Št. gledalcev: 450
Fužinar Ravne Systems
1 Darjan Curanović V
2 Tilen Pečnik
3 Tilen Kobold
4 Timotej Acman
5 Andraž Vrabič
9 Nik Fasvald
11 Matevž Verhovnik
23 Kan Kovač
27 Jani Grilc
37 Jan Zamernik K
72 Kristijan Celner


Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
6 Leon Ferenčak
8 Denis Kovačić
10 Peter Stočko
15 Aleš Krel
32 Urban Knez
62 Petar Jelić

Drava Ptuj
1 Luka Domjan V
4 Žan Flis
8 David Tomažič Šeruga
9 Jon Šporn
10 Nastja Čeh K
13 Dejan Školnik
14 Luka Petek
15 David Lonzarić
17 Niko Vajda
19 Andraž Kolar
20 Marko Panikvar


Rezervni igralci
12 Anej Milić V
5 Nemanja Gajić
7 Luka Šalamun
11 Matic Marcius
16 Matevž Kukovec
18 Blaž Lovenjak
21 Tim Golob

Trener
Edin Osmanović

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Andraž Kolar 0 : 1 37'
Matevž Verhovnik 1 : 1 47'
Niko Vajda 1 : 2 65'
Matic Marcius 1 : 3 71'
Tilen Pečnik 2 : 3 88'
Matic Marcius 2 : 4 90'

Dogodki
Menjava Stočko /  Celner 38'
Andraž Kolar 45'
Menjava Jelić /  Grilc 46'
Menjava Šalamun /  Kolar 46'
Menjava Marcius /  Panikvar 46'
Menjava Krel /  Kobold 77'
Menjava Kukovec /  Čeh 86'

3. krog
Rogaška 1 : 1 Cherrybox 24 Tabor Sežana
Nafta 1903 1 : 0 Krka
Veržej 1 : 2 AŠK Bravo
Fužinar Ravne Systems 2 : 4 Drava Ptuj
Kalcer Radomlje 3 : 1 Zarica Kranj
Brežice - Terme Čatež 1 : 4 Roltek Dob
Brda 0 : 2 Jadran Dekani
Ilirija 1911 0 : 1 Mura

LESTVICA
1 Mura 30 72
2 Drava Ptuj 30 66
3 Nafta 1903 30 64
4 Kalcer Radomlje 30 57
5 Krka 30 49
6 AŠK Bravo 30 49
7 Cherrybox 24 Tabor Sežana 30 48
8 Ilirija 1911 30 39
9 Brda 30 38
10 Roltek Dob 30 37
11 Jadran Dekani 30 36
12 Brežice - Terme Čatež 30 30
13 Rogaška 30 27
14 Fužinar Ravne Systems 30 26
15 Zarica Kranj 30 25
16 Veržej 30 16

STRELCI
1. Marko Roginić 21
2. Anel Hajrić 16
Alen Neskič 16
4. Rok Sirk 15
Vedran Vinko 15
Luka Bobičanec 15
7. Milan Đajič 14
Amadej Maroša 14
9. Mustafa Nukić 13
10. Grega Debenjak 11
Haris Kadrić 11
Mateo Monjac 11
13. Luka Stepančič 10
Ernest Grvala 10
Nastja Čeh 10
Luka Cerar 10
17. Mitja Križan 9
Senad Jarović 9
19. Theodore Develan Wilson 8
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8

DELI NA