1. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  04.08.2017 ob 20.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

1 : 0

Roltek Dob

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Prednik Jani (2. pomoč)
Delegat: Glažar Stanislav
Št. gledalcev: 700
Nafta 1903
22 Jurica Valentić
8 Liridon Osmanaj
10 Patrik Vöröš
11 Mateo Monjac
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
30 Stjepan Oštrek
55 Leon Leuštek
70 Žiga Živko
95 Marko Roginić
99 Vedran Vinko


Rezervni igralci
1 Marko Lörinc
3 Leon Šeruga
5 Lukas Magdič
9 Lucian Pozsgai
20 Adam Zagorec
32 Denis Cekovski
77 Marko Marciuš

Roltek Dob
13 Matic Čretnik
2 Žiga Avbelj
6 Alen Romih
8 Albert Račić
14 Gregor Čretnik
15 Senad Jarović
16 Lovro Splichal
18 Klemen Nemanič
23 Matic Mirtič
24 Tim Čeh
27 Matic Zupanc


Rezervni igralci
7 Denis Šmigoc
10 Jernej Leskovar
11 Samo Kokalj
12 Tadej Avsec
17 Klemen Kunstelj
20 Žiga Istenič
31 Gašper Repnik

Trener
Franc ml. Fridl

Trener
Damijan Romih

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Marko Roginić 1 : 0 50'

Dogodki
Menjava Cekovski /  Osmanaj 46'
Menjava Leskovar /  Avbelj 55'
Matic Zupanc 55'
Lovro Splichal 59'
Menjava Marciuš /  Monjac 62'
Menjava Kokalj /  Čretnik 70'
Menjava Šmigoc /  Zupanc 70'
Menjava Šeruga /  Oštrek 87'

1. krog
Nafta 1903 1 : 0 Roltek Dob
Fužinar Ravne Systems 1 : 4 Mura
Rogaška 0 : 3 AŠK Bravo
Farmtech Veržej 0 : 2 Jadran Dekani
Kalcer Radomlje 1 : 1 Cherrybox 24 Tabor Sežana
Zarica Kranj 1 : 2 Drava Ptuj
Ilirija 1911 4 : 1 Krka
Brežice - Terme Čatež 1 : 0 Brda

LESTVICA
1 Mura 17 44
2 Drava Ptuj 17 37
3 Nafta 1903 17 35
4 Kalcer Radomlje 17 31
5 Jadran Dekani 17 30
6 Cherrybox 24 Tabor Sežana 17 26
7 Krka 17 26
8 AŠK Bravo 17 24
9 Roltek Dob 17 23
10 Brežice - Terme Čatež 17 19
11 Zarica Kranj 17 17
12 Rogaška 17 17
13 Ilirija 1911 17 15
14 Brda 17 14
15 Fužinar Ravne Systems 17 14
16 Farmtech Veržej 17 10

STRELCI
1. Luka Bobičanec 12
2. Anel Hajrić 11
3. Rok Sirk 9
Luka Stepančič 9
5. Jernej Leskovar 8
Theodore Develan Wilson 8
7. Vedran Vinko 7
Luka Cerar 7
Alen Neskič 7
Amadej Maroša 7
Luka Šalamun 7
12. Alen Kozar 6
Milan Đajič 6
Gregor Ščulac 6
Nastja Čeh 6
Marko Roginić 6
Senad Jarović 6
Marko Panikvar 6
19. Tilen Pečnik 5
Matic Kopač 5

DELI NA