15. krog |  Bežigrad, Jama-umetna trava |  23.04.2017 ob 11.00  | Prenos: Stream nzs.si

ŽNK Olimpija Ljubljana

1 : 3

ŽNK Teleing GMT Beltinci

Sodniki: Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč), (4. sodnik)
Delegat: Trope Bogdan
Št. gledalcev: 200
ŽNK Olimpija Ljubljana
1 Eva Vamberger
6 Anja Milenkovič
7 Ines Špelič
8 Natalija Golob
13 Manja Benak
16 Kaja Eržen
17 Urška Žganec
20 Zala Gomboc
24 Jelena Čubrilo
25 Evelina Kos
27 Lucija Grad


Rezervne igralke
9 Lara Brecelj
11 Ksenija Marolt
14 Ana Poglajen
15 Čubrilo Marija
18 Laura Škvorc
19 Neža Bizjak
22 Ana Berdnik

ŽNK Teleing GMT Beltinci
22 Špela Fras
5 Tijana Krstić
7 Špela Kolbl
10 Manja Rogan
11 Monika Conjar
13 Špela Rozmarič
14 Nikoleta Nikolić
15 Biljana Bradić
17 Anja Prša
18 Tjaša Tibaut
24 Sara Makovec


Rezervne igralke
6 Helenna Louise Hercigonja Moulton
9 Tjaša Nemec
21 Karmen Godina

Trener
Samir Škrgić

Trener
Nuša Ladinek

Sodnik
Dejan Bavrlić

Zadetki
Tjaša Tibaut 0 : 1 18'
Manja Rogan 0 : 2 41'
Urška Žganec 1 : 2 57'
Sara Makovec 1 : 3 72'

Dogodki
Manja Benak 20'
Ines Špelič 41'
Urška Žganec 43'
Anja Milenkovič 60'
Špela Kolbl 76'
Sara Makovec 84'
Menjava Hercigonja Moulton /  Conjar 89'
Menjava Nemec /  Bradić 89'
Menjava Bizjak /  Čubrilo 89'

15. krog
Velesovo 0 : 5 ŽNK Moje-lece.si Radomlje
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 3 ŽNK Teleing GMT Beltinci
ŽNK Maribor 1 : 2 ŽNK Krim
Fužinar 9 : 0 Ajdovščina
ŽNK Rudar Škale 3 : 0 ŽNK Ankaran

LESTVICA
1 ŽNK Olimpija Ljubljana 21 60
2 ŽNK Teleing GMT Beltinci 21 57
3 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 21 36
4 ŽNK Rudar Škale 21 29
5 ŽNK Krim 21 33
6 Fužinar 21 28
7 ŽNK Maribor 21 22
8 ŽNK Ankaran 21 21
9 Velesovo 20 15
10 Ajdovščina 20 4

STRELCI
1. Monika Conjar 44
2. Tjaša Tibaut 40
3. Natalija Golob 36
4. Špela Kolbl 28
5. Sanja Malinić 22
Kaja Eržen 22
7. Urška Žganec 18
8. Barbara Kralj 17
9. Anisa Rola 16
10. Jelena Čubrilo 15
Ana Černelič 15
Vanja Duronjić 15
13. Manca Smolnikar 14
14. Zala Kuštrin 13
15. Manja Rogan 12
Biljana Bradić 12
17. Lara Ivanuša 11
Ines Krajnc 11
Adrijana Mori 11
20. Lucija Grad 10

DELI NA