9. krog |  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT |  10.11.2018 ob 14.00

Primorje Ajdovščina

2 : 10

ŽNK Krim Rolljet

Sodniki: Kurinčič Marko (glavni sodnik), Ferjančič Robi (1. pomoč), Peljhan Matjaž (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 30
Primorje Ajdovščina
1 Neli Ferfolja V
5 Gaja Bizjak
6 Nina Ipavec
7 Lara Ferjančič
9 Marija Capuder K
10 Nika Kokošin
11 Eva Sulič
15 Taša Ličen
17 Nina Pelicon
21 Jerneja Brus
23 Julija Poplašen


Rezervne igralke
2 Polona Lestan
4 Zala Silič
16 Zala Mermolja

ŽNK Krim Rolljet
1 Hana Steklačič V
3 Naja Cunk
6 Katarina Pribaković
7 Patricija Ham
9 Patrija Steklačič
10 Anita Kovačič K
11 Tamara Pate
13 Zarja Sušnik
15 Ema Erman
17 Mirjam Kastelec
21 Korina Lara Janež


Rezervne igralke
4 Manca Udovič

Trener
Luka Kompara

Trener
David Fekonja

Sodnik
Marko Kurinčič

Zadetki
Tamara Pate 0 : 1 4'
Katarina Pribaković 0 : 2 14'
Mirjam Kastelec 0 : 3 14'
Gaja Bizjak (11m) 1 : 3 19'
Anita Kovačič 1 : 4 29'
Mirjam Kastelec 1 : 5 32'
Korina Lara Janež 1 : 6 33'
Patricija Ham 1 : 7 42'
Anita Kovačič 1 : 8 55'
Mirjam Kastelec 1 : 9 61'
Mirjam Kastelec 1 : 10 75'
Gaja Bizjak 2 : 10 77'

Dogodki
Menjava Udovič /  Pribaković 50'
Menjava Silič /  Pelicon 50'
Menjava Mermolja /  Brus 63'
Menjava Lestan /  Sulič 74'

9. krog
ŽNK Maribor 4 : 0 ŽNK Cerklje
ŽNK Bar Ranca Ptuj 2 : 0 ŽNK Radomlje
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 0 Trebnje Brežice
Primorje Ajdovščina 2 : 10 ŽNK Krim Rolljet

LESTVICA
1 ŽNK Maribor 9 27
2 ŽNK Telemach GMT Beltinci 9 21
3 ŽNK Krim Rolljet 8 18
4 ŽNK Radomlje 9 15
5 ŽNK Bar Ranca Ptuj 9 13
6 Primorje Ajdovščina 8 10
7 ŽNK Cerklje 9 7
8 ŽNK Olimpija Ljubljana 9 4
9 Trebnje Brežice 8 0

STRELCI
1. Noelle Vilčnik 16
2. Albina Čizmazija 14
3. Nina Kajzba 12
4. Kim Juršnik 10
Manca Suhoveršnik 10
6. Hana Feratović 9
Mirjam Kastelec 9
8. Selma Šabotić 8
9. Gaja Bizjak 7
Patricija Ham 7
11. Taja Lončarič 6
12. Nuša Štumberger 5
Lea Galjot 5
Korina Lara Janež 5
15. Zala Igerc 4
Tajda Tušek 4
Iva Kocijan 4
Nina Ipavec 4
Ema Horvat 4
Špela Ručman 4

DELI NA