10. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  11.11.2018 ob 14.00

Ajdovščina

0 : 1

ŽNK Ankaran Obala

Sodniki: Subotić Tanja (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 40
Ajdovščina
12 Alenka Bric V
2 Maruša Jerkič
4 Sara Ušaj K
5 Ana Velikonja
6 Nina Ipavec
9 Špela Pavlin
10 Anja Žvokelj
11 Nina Bolčina
19 Marija Capuder
20 Ana Uršič
21 Monika Jesenko


Rezervne igralke
1 Tara Komatar V
13 Tjaša Vuk
15 Barbara Jesenko
17 Nika Kokošin
69 Tina Wanek Perschl

ŽNK Ankaran Obala
16 Melania Pasar V
7 Alessia Bellian
11 Polona Petrač
13 Tina Pšaker
14 Sindi Germek
15 Sara Bužan K
19 Teresa Sfecci
20 Tina Paliska
23 Nika De Faveri
25 Urška Piciga
69 Nathalie Donaggio


Rezervne igralke
3 Adela Koni
18 Dorina Kiralj
22 Daphne Agnolin
29 Giovanna Muscas

Trener
Luka Kompara

Trener
Miha Gaberc

Sodnik
Tanja Subotić

Zadetki
Teresa Sfecci 0 : 1 57'

Dogodki
Nika De Faveri 18'
Alessia Bellian 19'
Tina Pšaker 22'
Maruša Jerkič 25'
Menjava Kiralj /  De Faveri 28'
Nathalie Donaggio 37'
Menjava Agnolin /  Germek 58'
Menjava Kokošin /  Ipavec 59'
Menjava Komatar /  Bric 65'
Menjava Wanek Perschl /  Capuder 67'
Menjava Jesenko /  Jerkič 74'
Menjava Koni /  Kiralj 88'
Menjava Vuk /  Žvokelj 89'

10. krog
ŽNK Moje-lece.si Radomlje 1 : 2 ŽNK Maribor
ŽNK Cerklje 1 : 13 ŽNK Telemach GMT Beltinci
ŽNK Krim Rolljet 0 : 4 ŽNK Olimpija Ljubljana
Ajdovščina 0 : 1 ŽNK Ankaran Obala

LESTVICA
1 ŽNK Telemach GMT Beltinci 12 36
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 12 27
3 ŽNK Maribor 12 24
4 ŽNK Krim Rolljet 12 20
5 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 12 19
6 ŽNK Cerklje 12 8
7 ŽNK Ankaran Obala 12 7
8 Ajdovščina 12 0

STRELCI
1. Špela Kolbl 26
2. Adrijana Mori 17
Manja Rogan 17
4. Tjaša Tibaut 15
5. Zala Kuštrin 12
Ana Milović 12
7. Anja Prša 9
Sara Makovec 9
Nika Pintarič 9
10. Katja Turk 8
Eva Potočnik 8
Neža Bizjak 8
Simona Jelovšek 8
14. Nika Babnik 7
15. Luana Zajmi 6
16. Živa Hanžič 5
Saša Peruš 5
Monika Boh 5
Evelina Kos 5
20. Barbara Kralj 4

DELI NA