8. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  28.10.2018 ob 14.00

Ajdovščina

0 : 3

ŽNK Moje-lece.si Radomlje

Sodniki: Subotić Tanja (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč)
Delegat: Kopač Borut
Št. gledalcev: 30
Ajdovščina
1 Tara Komatar V
2 Maruša Jerkič
4 Sara Ušaj K
5 Ana Velikonja
6 Nina Ipavec
7 Šejla Čibukčić
9 Špela Pavlin
10 Anja Žvokelj
17 Nina Bolčina
19 Marija Capuder
21 Monika Jesenko


Rezervne igralke
12 Alenka Bric V
3 Helena Plut
14 Laura Raspor
15 Barbara Jesenko
20 Ana Uršič
69 Tina Wanek Perschl

ŽNK Moje-lece.si Radomlje
1 Julija Križaj V
3 Monika Boh
4 Lara Klopčič
5 Nika Udovič
8 Izabela Križaj
9 Albina Butković
10 Zala Kuštrin
11 Kaja Bratina
14 Katarina Gadnik
17 Karmen Ulbin K
23 Kaltrina Shaqiri


Rezervne igralke
7 Staša Čagran
18 Katarina Jagarinec
20 Karin Florjančič

Trener
Luka Kompara

Trener
Gregor Mohar

Sodnik
Tanja Subotić

Zadetki
Albina Butković 0 : 1 27'
Nika Udovič 0 : 2 52'
Monika Boh 0 : 3 81'

Dogodki
Kaja Bratina 20'
Nika Udovič 41'
Menjava Čagran /  Udovič 54'
Menjava Plut /  Jerkič 58'
Menjava Wanek Perschl /  Ipavec 66'
Menjava Jagarinec /  Butković 71'
Menjava Uršič /  Žvokelj 72'
Menjava Raspor /  Capuder 79'
Menjava Florjančič /  Bratina 84'
Menjava Bric /  Komatar 86'

8. krog
ŽNK Cerklje 3 : 3 ŽNK Ankaran Obala
ŽNK Krim Rolljet 1 : 0 ŽNK Maribor
Ajdovščina 0 : 3 ŽNK Moje-lece.si Radomlje
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 1 ŽNK Telemach GMT Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Telemach GMT Beltinci 12 36
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 12 27
3 ŽNK Maribor 12 24
4 ŽNK Krim Rolljet 12 20
5 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 12 19
6 ŽNK Cerklje 12 8
7 ŽNK Ankaran Obala 12 7
8 Ajdovščina 12 0

STRELCI
1. Špela Kolbl 26
2. Adrijana Mori 17
Manja Rogan 17
4. Tjaša Tibaut 15
5. Zala Kuštrin 12
Ana Milović 12
7. Anja Prša 9
Sara Makovec 9
Nika Pintarič 9
10. Katja Turk 8
Eva Potočnik 8
Neža Bizjak 8
Simona Jelovšek 8
14. Nika Babnik 7
15. Luana Zajmi 6
16. Živa Hanžič 5
Saša Peruš 5
Monika Boh 5
Evelina Kos 5
20. Barbara Kralj 4

DELI NA