26. krog |   |  25.05.2019 ob 17.30

VOC Celje

  :  

Interblock

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
Z
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Z
Krško 1 : 2 VOC Celje
P
VOC Celje 1 : 2 Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 VOC Celje
Interblock
P
Interblock 1 : 2 Mura
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
P
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Interblock 0 : 3 Maribor
P
Triglav Kranj 2 : 0 Interblock


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 37 12 9 16 56
Interblock 37 16 9 12 65
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 4 4 10 26
Interblock 18 10 4 4 35
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 8 5 6 30
Interblock 19 6 5 8 30



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 03.11.2018, ob 13.00  Interblock - VOC Celje 1:1  (1:1) 
17/18  24.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.05.2018, ob 18.00  VOC Celje - Interblock 1:1  (1:1) 
17/18  11.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 22.10.2017, ob 13.00  Interblock - VOC Celje 0:3  (0:1) 
16/17  16.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta, 11.03.2017, ob 14.00  Interblock - VOC Celje 1:0  (1:0) 
16/17  3.krog  Arena Petrol, 20.08.2016, ob 16.00  VOC Celje - Interblock 1:1  (1:1) 
15/16  26.krog  Medvode, Ob Sori, 04.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (1:2) 
15/16  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.10.2015, ob 15.00  - 2:2  (0:0) 
14/15  20.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 21.03.2015, ob 15.00  - 2:1  (2:1) 
14/15  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 23.08.2014, ob 17.30  - 1:2  (0:1) 
13/14  30.krog  Ljubljana Ježica, Ježica (umetna trava), 01.06.2014, ob 13.00  - 3:0  (2:0) 
13/14  15.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  16.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 01.12.2012, ob 13.00  - 5:2  (3:0) 
12/13  1.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
11/12  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.03.2012, ob 13.30  - 0:3  (0:0) 
11/12  3.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 07.09.2011, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.06.2011, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
10/11  14.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 20.11.2010, ob 14.00  - 2:3  (1:1) 
09/10  30.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.06.2010, ob 17.30  - 2:7  (0:2) 
09/10  15.krog  Ljubljana, LJ - Ježica, 02.12.2009, ob 14.00  - 2:2  (2:1) 
08/09  16.krog  Ljubljana, ŽAK Spodnja Šiška, 30.11.2008, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
08/09  1.krog  Celje, OLIMP, 02.08.2008, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
07/08  23.krog  Ljubljana, JEŽICA, 03.05.2008, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
07/08  10.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 14.11.2007, ob 14.00  - 4:2  (2:1) 
06/07  23.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 02.05.2007, ob 19.00  - 4:0  (1:0) 
06/07  10.krog  ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljaan - umetna trava, 14.10.2006, ob 15.30  - 1:1  (0:0) 
05/06  16.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.03.2006, ob 15.00  - 3:2  (1:1) 
05/06  3.krog  ŽŠD Ljubljana-umetna trava, 13.08.2005, ob 18.00  - 2:3  (1:0) 
04/05  23.krog  Ljubljana-Ježica, 14.05.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:1) 
04/05  10.krog  Skalna klet - Celje, 09.10.2004, ob 13.30  - 0:1  (0:0) 
03/04  17.krog  Ljubljana-Ježica, 03.04.2004, ob 16.00  - 2:3  (1:1) 
03/04  4.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 30.08.2003, ob 17.00  - 2:3  (1:2) 
02/03  25.krog  Ljubljana-Ježica, 01.06.2003, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
02/03  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 30.10.2002, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
01/02  20.krog  Ljubljana-Ježica, 07.04.2002, ob 16.00  - 1:3  (1:2) 
01/02  7.krog  Na igrišču NK Olimp, 03.11.2001, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
00/01  21.krog  Olimp, 27.04.2001, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
00/01  8.krog  Ljubljana-Ježica, 23.09.2000, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

26. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje  :  Aluminij
Olimpija Ljubljana  :  Krško
Mura  :  Domžale
VOC Celje  :  Interblock
Gorica  :  Bravo Publikum
Maribor  :  Triglav Kranj

LESTVICA
1 Maribor 12 27
2 Domžale 11 26
3 Aluminij 14 26
4 Krško 14 25
5 Olimpija Ljubljana 13 24
6 Gorica 13 22
7 VOC Celje 13 21
8 Bravo Publikum 12 18
9 Mura 14 14
10 Triglav Kranj 12 13
11 Ilirija Extra-Lux 14 13
12 Kalcer Radomlje 13 12
13 Drava Dakinda Ptuj 13 9
14 Interblock 14 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 9
3. Filip Jauk 7
4. Nino Žugelj 6
Andraž Einsiedler 6
Gal Kurež 6
Dario Kolobarić 6
Edison Destani 6
9. Rok Jakomin 5
Angel Stratorski 5
Anže Kosi 5
Filip Perčić 5
Rok Ferčič 5
Haris Kadrić 5
Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
18. Simon Rogina 4
Luka Černe 4
Goran Trivunović 4

DELI NA