25. krog |   |  18.05.2019 ob 17.30

Interblock

  :  

Gorica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Interblock
P
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
P
Interblock 1 : 2 Mura
N
Interblock 1 : 1 VOC Celje
P
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Interblock 0 : 3 Maribor
Gorica
Z
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Z
Gorica 3 : 0 Interblock
P
Gorica 0 : 2 Krško
N
Aluminij 1 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 37 17 2 18 72
Gorica 37 18 2 17 82
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 18 10 1 7 37
Gorica 18 7 1 10 37
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 19 7 1 11 35
Gorica 19 11 1 7 45



Vse medsebojne tekme

18/19  12.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 28.10.2018, ob 14.00  Gorica - Interblock 3:0  (1:0) 
17/18  25.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 19.05.2018, ob 18.00  Interblock - Gorica 2:0  (2:0) 
17/18  12.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 29.10.2017, ob 15.00  Gorica - Interblock 1:4  (0:3) 
16/17  26.krog  Nova Gorica, Športni park Gorica, 28.05.2017, ob 13.00  Gorica - Interblock 1:5  (1:1) 
16/17  13.krog  Medvode, Štadion ob Sori, 05.11.2016, ob 14.00  Interblock - Gorica 1:1  (0:1) 
15/16  19.krog  Renče, Šp Renče - naravna trava, 10.12.2015, ob 13.00  - 2:1  (2:1) 
15/16  4.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 28.08.2015, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
14/15  21.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 28.03.2015, ob 16.00  - 3:2  (2:1) 
14/15  6.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 30.08.2014, ob 17.30  - 2:1  (1:0) 
13/14  21.krog  Nova Gorica, Športni park-glavno igrišče, 29.03.2014, ob 15.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  6.krog  Ljubljana, ŠP Staneta Beleta - UT, 07.09.2013, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
12/13  27.krog  Lj. Ježica, ŠP Štefana Beleta-um. trava, 25.05.2013, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
12/13  12.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 04.11.2012, ob 14.00  - 6:1  (5:1) 
11/12  29.krog  Ljubljana, Ježica (umetna trava), 13.06.2012, ob 18.00  - 4:3  (3:2) 
11/12  14.krog  Nova Gorica, Športni park, 12.11.2011, ob 14.00  - 3:1  (1:0) 
10/11  25.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 30.04.2011, ob 17.00  - 2:3  (0:1) 
10/11  10.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 17.10.2010, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
09/10  20.krog  Ljubljana, Športni park Štefan Bele, 21.03.2010, ob 15.00  - 2:3  (1:3) 
09/10  5.krog  Nova Gorica, Športni park, 30.08.2009, ob 17.00  - 2:3  (1:0) 
08/09  23.krog  Ljubljana, Ježica, 04.04.2009, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
08/09  8.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 21.10.2008, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
07/08  14.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 10.11.2007, ob 14.00  - 1:3  (0:1) 
07/08  1.krog  LJ-Ježica - umetna trava, LJ-Ježica - umetna trava, 04.08.2007, ob 18.00  - 1:2  (0:0) 
06/07  14.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 11.11.2006, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
06/07  1.krog  ŽŠDLjubljana - umetna trava, ŽŠDLjubljana - umetna trava, 06.08.2006, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
05/06  14.krog  Nova Gorica, Športni park, 12.11.2005, ob 14.00  - 4:0  (4:0) 
05/06  1.krog  ŽŠD Ljubljana-umetna trava, 06.08.2005, ob 18.00  - 1:5  (0:2) 
04/05  19.krog  Ljubljana-Ježica, 09.04.2005, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
04/05  6.krog  Nova Gorica, 04.09.2004, ob 16.30  - 4:1  (1:1) 
03/04  16.krog  Nova Gorica, 27.03.2004, ob 15.00  - 2:1  (2:0) 
03/04  3.krog  Ljubljana-Ježica, 03.09.2003, ob 17.00  - 1:6  (0:3) 
02/03  15.krog  Ljubljana-Ježica, 16.11.2002, ob 14.00  - 6:2  (3:1) 
02/03  2.krog  Nova Gorica, 17.08.2002, ob 17.00  - 6:0  (3:0) 
01/02  23.krog  Nova Gorica, 23.04.2002, ob 17.30  - 2:0  (0:0) 
01/02  10.krog  Ljubljana-Ježica, 07.10.2001, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
00/01  22.krog  Lj-Ježica, 08.05.2001, ob 17.00  - 2:5  (0:2) 
00/01  9.krog  Nova Gorica, 30.09.2000, ob 15.30  - 0:5  (0:2) 

25. krog
Triglav Kranj  :  Drava Dakinda Ptuj
Bravo Publikum  :  Maribor
Interblock  :  Gorica
Domžale  :  VOC Celje
Krško  :  Mura
Aluminij  :  Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Aluminij 15 29
3 Olimpija Ljubljana 14 27
4 Maribor 12 27
5 Krško 15 25
6 VOC Celje 14 24
7 Gorica 13 22
8 Bravo Publikum 13 19
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 13 13
12 Kalcer Radomlje 14 12
13 Drava Dakinda Ptuj 14 9
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 11
2. Oliver Kregar 10
3. Filip Jauk 9
4. Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
Anže Kosi 7
Edison Destani 7
8. Filip Perčić 6
Rok Ferčič 6
Dario Kolobarić 6
Andraž Einsiedler 6
Nino Žugelj 6
13. Tadej Pirtovšek 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Timotej Rešetič 5
Angel Stratorski 5
Rok Jakomin 5
18. Dino Krajačić 4
Simon Rogina 4
Luka Mesarič 4

DELI NA